Cerere (pentru) echipa de intermediari - [18]Jamie.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
fsajfsaj
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Sep 01, 2020 6:20 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: datensange

Mar Sep 22, 2020 4:07 pm

1. Nume și prenume: Gabriel Antonio
2. Numele tău din joc: [18]Jamie.
3. Skype: live:.cid.29d07b4f885b687b / Discord : jamie nebunu #1996
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, acum un an cu ban din cauza unor glume duse până la limite cu un fost membru staff.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 7-8 ore cu mici pauze
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, intermediar pe un server pvp mai vechi, acum 1 an şi ceva şi altele
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Imi place barbutul, multora le place, aş dorii această funcţia ca să mi ajut 'camarazii barbutului' cum s ar spune, să nu mai fie ţepe, neintelegeri etc
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Devotament, intelegere reciprocă, să nu se actioneze singur intr un caz mai stresant sau neintelegător, pentru că de asta se numeşte "echipă"
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Viaţa mea in general, e o mică dramă de multe ori fac faţă destul de bine după părere mea in medii stresante (nu spun chestia cu viaţa pentru a atrage atenţia sau alte chestii, asta am simţit să precizez)
11. Te consideri o persoană matură?: Da, mă consider o persoană destul de matură
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut, sunt Gabi, am 16 ani, sunt din Bucureşti, sectoru 6, sunt in clasa a 11 a la un liceu sportiv din Bucureşti, imi place sportul ( fotbalul mai exact), imi plac jocurile video ( cs go, pubg, metin chiar), sunt o persoană bună până se ajunge la injurăturile de familie, ameninţări etc, dar imi pot ţine calmul foarte bine, mă consider o persoană amuzantă, mulţi imi spun asta, unii virtual, alţii in realitate, câteodată imi place să cânt neironic (când nu e lume lângă mine pentru că simt că mă fac de râs), imi plac serialele de pe netflix, anime urile şi multe alte tipuri de animaţii / filme etc, imi place să mi fac prieteni noi şi cam atât.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cred că am o experienţă in aceste domenii, deocamdată este doar 1 intermediar pe server, iar restu sunt h, gm etc şi au şi alte treburii decât să facă panouri sau duele pe miză şi cred că un singur intermediar nu poate face 'toată treaba'
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, engleză şi cred că o fac destul de bine.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu, multumesc pentru timpul acordat ! :x




Avatar utilizator
kill2up
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Sep 12, 2020 4:08 pm
Oraş: Arad
Status: sintDOTAT

Mar Sep 22, 2020 4:16 pm

Numele tău din joc:[PK]S2D
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): ceva frumos
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Mar Sep 22, 2020 6:18 pm

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mar Sep 22, 2020 6:55 pm

Numele tău din joc : [Miss]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Mar Sep 22, 2020 7:32 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.

Imagine
Închis