Cerere (pentru) echipa de intermediari - [LGD]cLyww

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[INT]cLyww
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Sep 15, 2020 10:57 pm
Oraş: Maramureș
Status: Intermediar
Regat: Roşu

Mie Sep 16, 2020 8:48 pm

1. Nume și prenume: Raul Claudiu
2. Numele tău din joc:[LGD]cLyww
3. Discord: cLyww#2716 / Skype: live:.cid.43b00d831589aefd
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost sancţionat
în urmă cu 2 ani cu ban în urma unei neînţelegeri pe care am rezolvat-o cu [OwN]Shadow.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-12 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu, nu am mai făcut parte.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca sunt un player activ, am mai fost intermediar pe server, am jucat destul de mult barbut si cunosc toate regulile, plus de asta, imi place sa ajut playerii
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Din punctul meu de vedere, munca in echipa poate fi definita prin mai multe metode, totul consta in intelegere, ajutor si comunicare.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, consider ca pot face fata intr-un mediu stresant, deoarece ma consider o persoana foarte calma si mereu analizez problema de 2 ori sau mai multe, inainte de a lua o decizie.
11. Te consideri o persoană matură?: Da, ma consider o persoana matura, deoarece am intampinat multe greutati pe parcursul vietii, iar aceste "greutati" m-au maturizat.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut! Dupa cum am spus mai sus, ma numesc Claudiu, am varsta de 21 de ani si sunt din Maramureș. Sunt o persoana prietenoasa, intelegatoare, calma. Imi place sportul, mai exact fotbalul,
de asemenea imi plac plimbările in aer liber, jocurile pe pc si filmele, consider ca aceste lucruri sunt suficiente, iar cine doreste sa afle mai multe despre mine, ma poate contacta pe joc.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cum am mentionat si mai sus, ma consider o persoana matura si calma, iar acest lucru reprezinta un atuu pentru aceste functii.
Sunt o persoana activa, joc acest server de cand s-a deschis si cunosc destul de bine mentalitatea playerilor de pe acest server.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Aş putea spune că mă descurc destul de bine cu limba Engleză/Olandeză.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu. Mulţumesc anticipat, ne vedem pe server!
Ultima oară modificat Mie Sep 16, 2020 11:15 pm de către [INT]cLyww, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Sep 16, 2020 8:51 pm

Numele tău din joc : [Miss]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
jagermeister
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Sep 05, 2020 1:57 pm
Oraş: Confidential.
Status: top <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Veterans

Mie Sep 16, 2020 10:00 pm

Numele tău din joc: #jagermeister
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): avand in vedere ca il stiu de ceva timp si este activ destul de mult il recomand pentru a face parte din echipă.
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Joi Sep 17, 2020 12:00 am

[Miss]Adah scrie:
Mie Sep 16, 2020 8:51 pm
Numele tău din joc : [Miss]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Sep 17, 2020 2:33 am

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis