Cerere (pentru) intermediar - [2v2]Japonezu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[2v2]Japonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Mar 03, 2019 3:31 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerorr

Sâm Sep 05, 2020 11:20 pm

1. Nume și prenume: Zaharia Cristi
2. Numele tău din joc:[2v2]Japonezu
3. Skype:
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost de 2 sau 3 ori sanctionat cu mute din cauza unor reclamatii.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: În jur de 5-7 ore .
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai fost INTERMEDIAR pe server 1 an .
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi ar plăcea această functie pentru a ajuta playerii, si să nu-si mai dea tepe între ei .
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca în echipă este atunci când toti membrii staff discută si împarte munca în mod egal .
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pot face fată într un mediu stresant pentru că aproape în fiecare zi mă confrunt cu asta .
11. Te consideri o persoană matură?: Eu mă consider o presoană matură, stiu când e vorba de glumă si când este vorba să fim seriosi .
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut, mă numesc Cristi, am vârsta de 17 ani si trăiesc în Bucuresti . De felul meu sunt o presoană calmă, dar mă enervez când cineva îmi jigneste familia, totul până la familie asta ar fii una din defectele mele...Îmi place să joc fotbal cu prietenii etc, să ies afară si să mă joc pe PC, cine mă cunoaste stie că nu o să renunt foare usor . Am si niste dusmanii pe server dar si niste prietenii minunati. Cam atât despre mine .
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Ar trebui să mă acceptati pentru că doresc să fac parte din această echipă . Cunosc tot intremediatul la panou cât si ce l la dueluri pe site .
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, multumesc pentru timpul acordat !
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Sep 06, 2020 12:37 am

Numele tău din joc : [Miss]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Cererea nu a fost prea convingătoare.
Imagine
Avatar utilizator
jagermeister
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Sep 05, 2020 1:57 pm
Oraş: Confidential.
Status: top <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Veterans

Dum Sep 06, 2020 2:55 am

[ Numele tău din joc: #jagermeister
[ Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Pe mine unul m-ai convins. Cat timp ai fost intermediar pe server ți-ai făcut treaba bine asa ca mai meriți o șansă avand in vedere activitatea ta pe server și vechimea.
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Dum Sep 06, 2020 1:45 pm

[Miss]Adah scrie:
Dum Sep 06, 2020 12:37 am
Numele tău din joc : [Miss]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Cererea nu a fost prea convingătoare.
Imagine
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Dum Sep 06, 2020 2:42 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Imagine
Închis