Cerere (pentru) echipa de intermediari - [UNIC]MeAdita

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
MeAditaUnicatu
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Sep 05, 2020 3:31 pm
Oraş: Pitesti
Status: PreaAsa
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: WithoutSimpL

Sâm Sep 05, 2020 3:37 pm

1. Nume și prenume:Adrian Ionut
2. Numele tău din joc: [UNIC]MeAdita
3. Skype: Discord Adita#1911
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, din cauza spamului.
5. Ore jucate (print): , mi-am banat contul cu 65k minute fiindcă mi-a fost spart pe greseala mea.
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: In general 5-6 ore , dar pot sta si mai mult.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am făcut parte din echipa metin2reflex ca intermediar.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar place să aplic pentru această functie fiindcă imi place să fac parte din comunităti si sunt dezgustat când văd că playerii sunt păcăliti
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: prin muncă in echipa inteleg să iti ajuti partenerul ,dar să nu revendici meritele doar pentru tine.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pot face parte cu brio dintr-un mediu stresant fiindcă viata mea consider că este una stresantă.
11. Te consideri o persoană matură?: Eu , unul, mă consider o persoană matură.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 16 ani , stau intr-o resedintă de judet , sunt zodia leu , sunt o fire calmă si sociabilă.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru că mi-ar plăcea să fac parte din familia metin2lastfight.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, engleză si germană.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cred că a fost deajuns.
Avatar utilizator
Wajid
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Vin Dec 20, 2019 11:37 am
Oraş: Valcea
Status: Plictisit
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: WajidFaCurvo

Sâm Sep 05, 2020 3:47 pm

Numele tău din joc:[INT]Wajid
Părere:CONTRA
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Minim 15.000 minute pe un caracter + dovada
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Sep 05, 2020 4:21 pm

Numele tău din joc : [Miss]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Minim 15.000 minute pe un caracter + dovada.
Imagine
Avatar utilizator
jagermeister
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Sâm Sep 05, 2020 1:57 pm
Oraş: Confidential.
Status: top <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Veterans

Sâm Sep 05, 2020 4:49 pm

Numele tău din joc: #jagermeister
Părere: CONTRA
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): minim 15k minute + ca nu ai avut o cerere foarte convingatoare si nici nu te am vazut in ultimul timp pe sv.
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Sâm Sep 05, 2020 4:57 pm

Cerinţe minime pentru a putea aplica:
15.000 minute petrecute în cadrul jocului pe un singur caracter + dovadă.


Cerere respinsă!

Topic închis.

Imagine
Închis