Cerere (pentru) echipa jocului - [KING]xTud

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Mie Sep 02, 2020 7:49 pm

1. Nume și prenume:Daniel TUdor
2. Numele tău din joc:[KING]xTud
3. Skype:dani.tudor2
4. Ce părere ai despre server?:Este cel mai longeviv server privat din Romania, cu un staff foarte bine pus la punct.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Nu as schimba nimic la acest server in momentul de fata.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, am fost niciodata sanctionat pe acest server.
7. Ore jucate (print):https://gyazo.com/8ceaaf79eaae1a36b3c090e506ad49d7
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:6-7 ore zilnic.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am mai facut parte din echipa de Intermediar.
10. Cum ai auzit de acest server?:Am auzit, despre acest server acum 3 ani de la un prieten.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin "munca in echipa" inteleg ca trebuie sa ne ajutam la greu, si cand avem nevoie de o inforamtie sa ne poata ajuta.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Prin punctul meu de vedere, cred ca pot pentru ca sunt o persoana matura si pentru ca in fiecare zi am parte de un mediu stresant.
14. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana destul de matura
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am varsta frumoasa de 17 ani, sunt in clasa a 11
A la liceu pe profil de Turism si Alimentatie, sunt din orasul Suceava, sunt o persoana timida, amuzanta si cu un simt al umorului nu prea dezvoltat.Nu imi place sa injur persoane pe care nu le cunosc, fac baschet de aproximativ 3 ani.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Cunosc aproximativ 90% deoarece joc de aproximativ 3 ani.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper ajuta playeri care au intrebari/neclaritati fata de server.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:As putea aduce un plus in momentul de fata , prin activitatea mea pe server cat si pentru rezolvarea anumitor probleme.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Cunosc aproximativ 2 limbi straine: Engleza,Franceza
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Mai intai ascult si incerc sa inteleg care este problema , apoi incerc sa o rezolv pe cat posibil , dar daca aceasta ma depaseste , apelez la un alt membru al echipei pentru a rezolva impreuna aceasta problema.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Multumesc pentru ca ai avut timp sa imi citesti cererea
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Joi Sep 03, 2020 9:43 am

Numele tău din joc : [Miss]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Cererea nu a fost prea convingătoare.
Imagine
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Joi Sep 03, 2020 11:16 am

[Miss]Adah scrie:
Joi Sep 03, 2020 9:43 am
Numele tău din joc : [Miss]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Cererea nu a fost prea convingătoare.
Imagine
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Joi Sep 03, 2020 1:02 pm

Cerere respinsă!

T/C

Imagine
Închis