Aplicatie pentru functia de Intermediar.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Juvet
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Apr 19, 2020 4:02 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Boss
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: STAFF

Mar Sep 01, 2020 11:05 pm

1. Nume și prenume:Ma numesc Cristian Lucian.
2. Numele tău din joc:Pe joc am numele de [UNIC]Juvet
3. Skype:Juvet metin2
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Am fost sactionat doar o singura data pentru o greseala de a mea printr un banc cu un cuvant mai urat, care nu mi sta in fire, iar imi asum greseala
5. Ore jucate (print):In momentul acutal am 15,9k minute screen
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Prin faptul ca nu am alt ceva de facut, petrec majoritatea zilei pe server, deci minim 4 ore pe zi.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu, nu am mai facut parte, dar mi as dorii.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Am aplicat pentru aceasta functie pentru ca, daca tot petrec destul de mult timp pe server, sa ajut si playerii cu, ce mi permite functia.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca in echipa, eu inteleg un grup de persoane, care indiferent de probleme, sunt alaturi, si se ajuta in orice moment.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, pot face fata pentru ca eu am lucrat la un bar, si aveam foarte multe comenzi, iar timp limitat.
11. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana matura, pentru ca pot lua niste decizi in legatura cu viata mea.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am frumoasa varsta de 17 ani, iar pasiunea mea cea mare este pentru motoare, iar in timpul liber imi place sa ies cu prietenii cu motoarele.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Dupa parerea mea, eu ar trebuii sa fiu acceptat pentru aceasta functie pentru ca, petrec destul de mult timp pe server, si incaz de orice sunt on pentru playerii serverului.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Nu cunosc, dar putina engleza pot vorbii, la nevoie.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Sper ca aplicatia mea sa va placa, va urez o seara minunata!
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Mie Sep 02, 2020 1:25 am

Cerere respinsă!

T/C

Imagine
Închis