Cerere (pentru) echipa jocului -[INT]Laurev3nom

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Laurrr
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Aug 08, 2020 6:48 pm
Oraş: Arad
Status: Talent
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: FacemRecords

Mie Aug 19, 2020 7:44 pm

1. Nume și prenume: Laurentiu Razman
2. Numele tău din joc:[INT]Laurev3nom
3. Skype: live:laur.laur63 sau discord : Laur#7303
4. Ce părere ai despre server?: Ii un server pvp de cea mai buna calitate avand un staff care se ocupa foarte des de el si sunt mandru ca fac parte din acesta.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: As incerca sa gasesc un GFX stabil ca playeri sa nu fie nevoiti sa plateasca taxa pentru seturile lor.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-8 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am fost Intermediar.
10. Cum ai auzit de acest server?: Nu mai stiu sincer joc de foarte mult timp.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Am un suflet foarte bun si vreau sa ajut playeri.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Intelegere, solidaritate si niciodata individualitate.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da pot sunt o persoana destul de matura .
14. Te consideri o persoană matură?: Da , ma consider o persoana destul de matura.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 16 ani , stau in Germania in Baden-Württemberg mai exact , imi place să imi petrec timp cu iubita/prieteni , dar si pe acest joc pe care imi pierd majoritatea timpului.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): cunosc 70% din server, pentru ca joc de foarte mult timp Metin2 LastFight.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper sa ocupa de server si de playeri de pe el si ajuta playeri la nevoie si cand au intrebari legate de server.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Eu consider ca v-as putea ajuta foarte multe pentru ca imi petrec foarte mult timp pe acest joc si imi place sa ajut playeri la nevoie.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:As putea aduce cateva idei care sa aduca mai multi playeri in +
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, stiu engleza si germana.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: In pricipal abordez problemele cu calm si multa intelepciune.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu.
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Mie Aug 19, 2020 7:51 pm

Cerinţe minime pentru a putea aplica:
Vârsta minimă de 18 ani.

Cerere respinsă.

Topic închis!
Imagine
Închis