Cerere (pentru) echipa de intermediari

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
dumitras112
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Mar Iun 02, 2020 4:29 pm
Oraş: suceava
Status: da
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: NuFacParte

Mie Aug 12, 2020 10:16 am

1. Nume și prenume:Dumitras Ionut
2. Numele tău din joc:iMostedPEPLF
3. Skype:dumitras.ionut3
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu,nu am fost sanctionat niciodată.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Eu imi pot petrece 10-12 ore pe zi deoarece am mult timp liber.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da,am fost intermediar si helper pe alte servere.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mie mi-ar face plăcere să aplic pentru această functie deoarece am mult timp liber si imi place să ajut.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Munca in echipa presupune colaborare,incredere,respect si mai ales comunicare in membrii acesteia.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da,eu cred că pot face fată intr-un mediu stresat deoarece eu cant la un instrument si am multe partituri de invatat si consider că pot face fată intr-un medius stresant.
11. Te consideri o persoană matură?:Da,eu mă consider o persoană destul de matură pentru vârsta mea.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Eu am 16 ani.Sunt un băiat de treabă,glumet,tin la caterincă si sunt serios cand trebuie să fiu.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Avand in vedere că eu am mult timp liber,si imi place să ajut persoane eu cred că sunt potrivit pentru această functie.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da,cunosc engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Cam atat am avut de spus.Nu lăsa pe maine ce poti face azi.
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Mie Aug 12, 2020 11:59 am

Cerere respinsta!
tc
Închis