Cerere (pentru) echipa de intermediari-iShogo

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Adrian Dragan
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Aug 11, 2020 7:59 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Baiat
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mar Aug 11, 2020 8:07 pm

. Nume și prenume: Adrian Dragan
2. Numele tău din joc: iShogo
3. Skype: Adrian Dragan
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu , consider ca trebuie sa respectam toate regulile jocului indiferent daca suntem de acord cu ele sau nu
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:7-8 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):am mai fost si pe alte servere Helper
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Deoarece vreau sa ajut playerii cat si serverul si sa evitam toate tepele
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: colaborare,incredere respect si comunicare
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Deoarece am o varsta anumita si ma pot controla foarte usor
11. Te consideri o persoană matură?: Da ma consider o persoana matura
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Ma cheama Adrian prietenii imi spun Adi am 19 ani si stau in satul islaz , imi place sa ies cu prietenii pe afara , cu iubita , si sa ma joc pe calculator
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru ca sunt un baiat de nota 10 , inteleg umorul , sunt bun cu toata lumea , sunt prieten cu toata lumea , si vreau sa ajut playerii
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Engleza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:nu
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Mar Aug 11, 2020 8:15 pm

Cerere respinsă.

Momentan nu avem nevoie de intermediari.

Topic închis!
Imagine
Închis