Cerere (pentru) echipa de intermediari - KoNNfig

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
AlinNicusor
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 10, 2020 6:41 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Baiat
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Niciuna

Mar Aug 11, 2020 2:47 pm

1. Nume și prenume:Alin Nicusor
2. Numele tău din joc:KoNNfig
3. Skype:KonNfig
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:10-12 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am mai facut parte din alta echipa si am avut rolul de Helper
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Deoarece as dori sa ajut serverul si playeri foarte mult , pentru ca uneori nu este niciun INT on si eu pot fi toata ziua on pe server
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Un grup de oameni care lucreaza sa ajunga la niste scopuri comune pentru a le fi mai bine , intelegere intre ei , responsabilitati si cresterea server-ului
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da deoarece sunt un om foarte calm , si nu ma complic cu lucruri marunte , inteleg glumele bune cat si cele proaste, si nu ma supar repede
11. Te consideri o persoană matură?: La varsta mea ma consider o persoana chiar foarte matura
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Ma cheama Alin am 14 ani si sunt din judetul ilfov, imi plac jocurile pe calculator , si sa ies pe afara cu prietenii sa ne jucam fotbal sau alte jocuri.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece am toate calitatile necesare, sunt o fire calma, respectoasa si matura, imi petrec foarte mult timp pe acest server si imi place sa ajut oameni foarte mult .
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da cunosc limba engleza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu mai doresc sa va ofer niciun detaliu multumesc !
Avatar utilizator
davidutz123
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Aug 08, 2020 9:05 pm
Oraş: swgfwf
Status: nush ce este asta
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: sSilenT

Mar Aug 11, 2020 3:03 pm

consider ca merita
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Mar Aug 11, 2020 3:09 pm

Cerinţe minime pentru a putea aplica:
15.000 minute petrecute în cadrul jocului pe un singur caracter + dovadă.
Vârsta minimă este de 16 ani.

T/C.

Imagine
Închis