Cerere (pentru) echipa de intermediari - [GFX]Laurev3nom

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Laurrr
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Aug 08, 2020 6:48 pm
Oraş: Arad
Status: Talent
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: FacemRecords

Sâm Aug 08, 2020 7:14 pm

1. Nume și prenume: Laur Razman
2. Numele tău din joc: [GFX]Laurev3nom
3. Skype: laur.laur63@yahoo.com / Discord : Laur#7303
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost niciodată sanctionat pentru că sunt de părere că regulile trebuiesc respectate si mai ales respectul intre ceilalti playeri 5.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Depinde de zi, dar in fiecare zi cam 6-7 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am mai fost intermediar pe alte servere.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar plăcea să fiu intermediar pentru a ajuta toti jucători la barbut sau a intermedia negoturile sau duelele pe miza pentru a evita tepele.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin muncă in echipă inteleg: intelegere , solidaritate si in niciun caz individualitate.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Eu consider că pot . Si in viata reală am o viată destul de stresantă , in lumea aceasta virtuală e mult mai usor.
11. Te consideri o persoană matură?:am o experientă de viată vastă deci mă consider destul de matur.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 16 ani , sunt din Germania , imi place să imi petrec timp cu prieteni , cu iubita , dar si pe acest joc pe care imi pierd majoritatea timpului mai ales noptile.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cred că sunt printre cei mai capabili pentru această functie , am mai avut si experientă si stiu ce playeri pot apărea si cum să evit tepele.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?) : Germană si Engleză.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu.
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Dum Aug 09, 2020 12:26 am

Cerere acceptata, ne auzim la interviu.
Topic inchis.
Imagine
Închis