Cerere (pentru) echipa jocului - [INT]Bibanul

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Sâm Aug 08, 2020 11:26 am

1. Nume și prenume: Scarlatescu George
2. Numele tău din joc:[INT]Bibanul
3. Skype: pour.favour
4. Ce părere ai despre server?:Un server pvp pe care nu ai cum sa te plictisesti , plin de diferite sisteme gandite destul de bine .
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Nu prea as schimba nimic. decat premiile de la pescar si adaugate evenimente noi.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Am primit o data Mute pentru o iesire nervoasa.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Pot juca 8-10 ore pe zi in timpul liber , ca de obicei.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da , am fost Helper pe alte servere si stiu cu ce se mananca acest tip de functie.
10. Cum ai auzit de acest server?:Prin 2016 era un server pe val , era imposibil sa nu auzi de el.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru ca as vrea sa ma implic mult mai mult in acest srv si sa il ajut sa evolueze in continuare.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Ajutor reciproc intre mai multe persoane pentru a ajunge la un scop comun.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da pot face fata deoarece rezist foarte mult la stres fiindca sunt o persoana foarte rabdatoare si imi place sa fac lucruri noi chiar daca acestea ma supun la multa munca.
14. Te consideri o persoană matură?:Da ma consider o persoana destul de matura insa uneori imi place sa ma comport mai copilareste deoarece e inutil sa fii mereu serios si sa nu socializezi.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Pai am 18 ani . sunt din Constanta ,am 1.88 inaltime si am ochii caprui.Sunt o fire saritoare ajut foarte mult insa doar pe cine consider eu ca merita uneori pot fi si morocanos daca cineva ma calca pe nervi de obicei imi place sa socializez dar doar cu anumite persoane care nu imi poarta grija,unele persoane ma considera arogant,incapatanat sau doar o fire pusa pe cearta insa putini ma cunosc cu adevarat si stiu sa imi vorbeasca ca sa obtina respectul meu.Daca o persoana nu are grija mea are tot respectul meu si nu am nici un fel de problema cu acea persoana cred ca si altii ar fi de acord cu mine in legatura cu asta.Uneori si eu intrec masura insa acest lucru se datoreaza din cauza orgoliului pe care il posed.Imi place sa ma implic in diferite proiecte si sa dau sfaturi oamenilor din jurul meu chiar daca unoeri in legatura cu sfaturile par foarte protectiv.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):In mare parte il cunosc sunt pe acest server de aproape 4 ani de zile am vazut toate schimbarile lui!
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper trebuie sa mentina linistea pe server ,sa raspunda la intrebarile legate de joc si sa ajute playeri la nevoie.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Consider ca as putea fi de ajutor .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:As putea aduce sprijin si ajutor in plus pentru echipa si pentru playeri , diferite idei in evoluarea serverului.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da , Limba Engleza si o ghicesc putin si pe Franceza , daca ma chinui.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Tratez problema cu calm iau toate variantele in considerare si aleg cea mai buna solutie pentru ambele tabere.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:M-as bucura tare mult sa fac parte din echipa iar in cazul in care nu voi fi acceptat ma rezum la joc .

Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Aug 08, 2020 1:08 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Sunt suficienţi membri staff în momentul actual.
Imagine
Avatar utilizator
lastyles
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Iul 12, 2020 4:06 pm
Oraş: Constanta
Status: sunt tank
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: vestimoscaro

Sâm Aug 08, 2020 2:18 pm

Numele tău din joc:[D]umont
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Consider ca merita o sansa
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Sâm Aug 08, 2020 4:03 pm

[REGINA]Adah scrie:
Sâm Aug 08, 2020 1:08 pm
Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Sunt suficienţi membri staff în momentul actual.
Imagine
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Dum Aug 09, 2020 1:37 am

Cerere acceptata, ne auzim la interviu.
Topic inchis.
Imagine
Închis