Cerere (pentru) echipa jocului - [INT]Asqwerr.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Asqwerr
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Mar Mai 05, 2020 7:03 pm
Regat: Roşu

Mar Iul 28, 2020 12:30 am

1. Nume și prenume: Neacșu Cosmin.
2. Numele tău din joc: [INT]Asqwerr
3. Skype: live:.cid.2b8a71a780fa14e1
4. Ce părere ai despre server?: Am o parere foarte bună, un server foarte bun,distractiv , un server de durată.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: În momentul de față , aș schimba premiile date de la OX și pescar.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Cu arpoximație între 6-7 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu , nu am mai facut parte dintr-o alta echipă.
10. Cum ai auzit de acest server?: Am auzit de acest server de la un verișor.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: In momentul de față sunt dispus sa renunț la activitatea de player deoarece vreau sa ajut cât mai mult playerii cât si staff-ul, pe lângă negoțuri între servere, asistarea barbutului la panou și a duelelor pe miză.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin "muncă în echipă" înțeleg o bună colaborare între colegi , având respect față de ei , iar munca in echipa se realizează doar prin întelegere , încredere, ascultare si colaborare.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, consider că pot face față unui mediu stresant , mai ales din cauză ca mă lupt foarte des cu această problemă , fiind și o persoană calmă.
14. Te consideri o persoană matură?: Din punctul meu de vedere da , îmi cunosc limitele , știu când este vorba de gluma sau de seriozitate și mai ales prin alegerea deciziilor și rezolvarea problemelor cu seriozitate , liniște , calm si mai ales răbdare.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Tocmai ce am împlinit vârsta de 17 ani , sunt o persoană sociabilă , cu simțul umorului, o persoană cu un caracter sincer și sociabil , am practicat fotbal timp de 3 ani , îmi place sa ma informez despre anumite lucruri care ne înconjoară, și îmi place să știu că pot ajuta oamenii cum pot.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): In medie de 90-95% deoarece am o vechime pe acest server, și sunt la curent cu majoritatea lucrurilor ce sunt adăugate noi, având în vedere că știu regulamentul server-ului.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Păi un helper are se ocupă cu furnizarea corectă de informații legate de server, evenimente , și a asistarea duelurilor pe site, negoțul între servere și intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece consider că sunt o persoană potrivită şi responsabilă și cred că îndeplinesc aproape toate cerințele.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Aș putea aduce un plus în momentul de față , prin activitatea mea pe server cât și pentru rezolvarea anumitor probleme și prin implicarea mea.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Stăpânesc destul de bine limba engleza , și cred că mă pot descurca cu ea oriunde, deșii cunosc si limba franceză dar într-o proportie foarte mică.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Păi în primul rând , ascult problema sa îmi pot da seama despre ce este vorba, apoi decurg spre rezolvarea ei, dacă este o problemă mult mai importantă pe care nu o pot rezolva , v-oi apela la un alt membru al staff-ului.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Mulțumesc pentru timpul acordat.
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Mar Iul 28, 2020 1:40 am

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Sunt prea puţini playeri pe server şi prea mulţi membrii în STAFF, după părerea mea.
Imagine
Avatar utilizator
KingOf70
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Joi Iun 21, 2018 1:40 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: corupminore

Mar Iul 28, 2020 2:07 am

Numele tău din joc:[KING]NoBUG
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Te descurci manca-ti-as
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mar Iul 28, 2020 12:55 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Mie Iul 29, 2020 12:03 am

Cerere respinsă!

Topic inchis.
Închis