Cerere Intermediar-iMostedPELF

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
dumitras112
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Mar Iun 02, 2020 4:29 pm
Oraş: suceava
Status: da
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: NuFacParte

Lun Iul 27, 2020 10:12 am

1. Nume și prenume:Dumitras Ionut
2. Numele tău din joc:iMostedPELF
3. Skype:dumitras.ionut3
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu,nu am fost sanctionat.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Având in vedere că e vacantă,pot petrece online si 12-13 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am fost in trecut intermediar pe un server pvp,iar recent am fost helper pe alt server.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mie unul mi-ar plăcea să aplic pentru acastă functie deoarece sunt on mai tot timpul si as putea ajuta playeri la negoturi,duele pe site,barbut la panou etc.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:„Unde-i unul nu-i putere la nevoie si la durere,unde-s doi puterea creste si dusmanul nu sporeste.„Deci unde sunt doi sau mai multi totul v-a merge mai bine decat cand faci acel lucru singur.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da,pot face fără grijă fată intr-un mediu stresant.
11. Te consideri o persoană matură?:Nu sunt atat de inaintat in varstă dar cand vine vorba de o persoană destul de matură, sunt aici.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am frumoasa varsta de 15 ani,sunt din judetul Suceava,imi place să cânt,sunt un băiat istet, tin la caterincă dar cand e nevoie de seriozitate sunt serios.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Mie unul mi-ar plăcea să aplic pentru acastă functie deoarece cred că e pootrivită pentru mine.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da,cunosc ucraineana si engleza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Cam atat am avut de spus,ăsta sunt eu.
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Lun Iul 27, 2020 11:30 am

Cerere respinsa!
tc
Închis