Cerere (pentru) echipa de intermediari -[PvP]Trek

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Just4funn
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Mie Ian 08, 2020 6:21 pm
Oraş: Pitești
Status: Q
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: NuSpun

Dum Iul 26, 2020 6:20 pm

1. Nume și prenume: Banuleasa Gabriel

2. Numele tău din joc: [PvP]Trek

3. Skype: Trek

4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu

5. Ore jucate (print):

6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5h pe zi(poate chiar si mai mult)

7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da am mai fost intermediar pe server o perioada buna, s-au intamplat unele lucruri la care am fost invinovatit dar consider ca mi-am recapatat increderea si sunt pregatit sa ajut din nou.

8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Vreau sa ajut playerii cu negoturi, mai ales ca vreau sa revin cu forte proaspete B-) ,

9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa presupune incredere,colaborare,respect si comunicare intre membrii si totodata aduc un plus echipei.

10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da , pot face fata, pentru ca stiu sa ma controlez in momentele potrivite chiar si atunci cand situatia este scapata de sub control.. :-c

11. Te consideri o persoană matură?: Da, ma consider o persoana matura mai ales ca a trecut ceva timp de cand am iesit din functia de intermediar si am invatat extrem de multe in tot acest timp.

12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: 18 ani , prietenos, sincer in unele momente, imi place sa ajut lumea.

13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pai in primul rand , cred ca am foarte multi prieteni care imi sunt aproape si chiar doresc sa i ajut in momentele necesare,atat pe ei cat si pe ceilalti , am ajutat cum am putut de fiecare data, vreau sa spun ca trecutul a fost putin cam nasol din unele motive,de accea doresc sa revin cu forte proaspete si dorinta de a ajuta din nou.

14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Putina engleza , asa pe la colt. 8-}
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Da,vreau sa precizez faptul ca as putea merita din nou o sansa de a fi alaturi de echipa doar cu ajutorul vostru, dacă v-am greșit cu ceva îmi cer iertare :-bd , atat am avut de zis. :-!
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Dum Iul 26, 2020 8:20 pm

Cerere respinsa!
tc
Închis