Cerere (pentru) funcția de intermediar [*FTP*]AzendraN

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
FlorinFTP
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 14, 2020 5:00 pm
Oraş: Segarcea
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Iul 21, 2020 11:18 pm

1. Nume și prenume: Leucă Florian-Valentin
2. Numele tău din joc: [*FTP*]AzendraN
3. Skype: live:.cid.70d64cc72d2c401a
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, n-am fost sancționat.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4-5-6 depinde...
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai fost H si GM pe alte servere, dar s-au inchis.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Doresc să aplic pentru această funcție deoarece îmi place să ajut, vreau să ajut serverul prin asistare, fie la duele pe site / barbut panou sau negoțuri intre servere.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipă presupune seriozitate, implicare, respect reciproc și totodată colaboare și încredere.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Consider că pot face față intr-un mediu stresant deoarece mai tot timpul mă confrunt cu acest stres și am răbdarea necesară.
11. Te consideri o persoană matură?: Da, pot spune că mă consider o persoană destul de matură având în vedere că am trecut prin multe greutăți.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Păi, mă numesc Florin, am 21 de ani, sunt o fire glumeață, însă sunt și serios când este cazul, îmi place să ajut, imi plac plimbările cu mașina și să joc footbal.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider că merit această funcție deoarece sunt un ajutor in plus pe acest server, joc de mult, cunosc regulile, și sunt activ.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleză.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Mulțumesc anticipat ! 😘
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Mie Iul 22, 2020 12:02 am

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Iul 22, 2020 12:35 am

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Lun Aug 03, 2020 6:24 pm

Cerere respinsa!
tc
Închis