Cerere pentru funcția de intermediar [*FTP*]AzendraN

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
FlorinFTP
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 14, 2020 5:00 pm
Oraş: Segarcea
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Iul 14, 2020 5:54 pm

1. Nume și prenume: Leucă Florin
2. Numele tău din joc: [*FTP*]AzendraN
3. Skype: live:.cid.70d64cc72d2c401a
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu. Nu am fost sancționat.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 3-4-5-6 depinde
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai fost in staff ca H si GM dar nu au fost servere de durată.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deoarece sunt o fire săritoare, imi place să ajut, mă implic și Imi face plăcere să petrec timpul pe acest server.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca în echipă presupune comunicare, respect reciproc, seriozitate, colaborare si intelegere.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Deoarece oricât de stresat aș fii nu-mi pierd cumpătul și am răbdare cu playerii. Odată ce aplic pentru acest post trebuie să mă conformez.
11. Te consideri o persoană matură?: Din punct de vedere fizic și mental. Când este de glumă este de glumă, însă problemele și discuțiile le voi trata ca atare.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Păi, Mă numesc Florin, am 21 de ani, îmi place să ascult muzică, Sa joc metin, plimbările lungi fie cu mașina fie in aer liber, sunt o fire calmă, imi place să râd și să glumesc. Pe lângă toate astea sunt și o fire mai copilăroasă și tot odată sunt serios când este cazul
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru că sunt activ, pot ajuta, ma implic, joc pe server de pe vremea când era doar sihastru vip, dread rosu si phoenixurile.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleză.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Mar Iul 14, 2020 7:09 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis