Cerere pentru functia de intermediar

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
iriza1221
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Mar Apr 28, 2020 11:39 pm
Oraş: Strehaia
Status: IrizaSIL
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mar Iul 07, 2020 4:11 am

1. Nume și prenume: Iriza Silviu
2. Numele tău din joc: [YRY]IrizaSIL
3. Skype: Skype nu am. INSTA/FB : Silviu Iriza
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da , am fost odata dar chiar nu stiu de ce , m-am trezit cu , contul blocat
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 2-3 ore , poate si mai mult
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pai , tot imi petrec mult timp pe server , am zis ca de ce sa nu pot ajuta playerii la barbut , negot intre servere sau duele pe miza.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Pai ca sa fie munca in echipa trebuie sa existe colaborare , comunicare si respect. Munca in echipa este formata din 2 sau mai multe persoane care se completeaza si se stimuleaza reciproc intr-un mod pozitiv.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pai eu zic ca da , adica din 2018 pana in momentul de fata zic eu ca am stat numai intr-un stres , deoarece am avut foarte multe examene , de ex: bacul , apoi admiterea la facultate, etc.
11. Te consideri o persoană matură?: Da
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Fac 20 ani in august , cant la evenimente , sunt o persoana prietenoasa si imi place sa merg la lautari cu prietenii :)))
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Dupa cum am mai spus , imi petrec foarte mult timp pe metin si cred ca a-s fi de mare ajutor playerilor, atat pentru cei incepatori care au nevoie de sfaturi cat si pentru cei vechi care joaca barbut la panou / negot / duel pe miza.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza si putina franceza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Succes pe viitor
Avatar utilizator
Mr MoTTo
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Iul 01, 2020 1:05 pm
Oraş: Craiova
Status: Sexos
Breaslă: Psychopath

Mar Iul 07, 2020 11:02 am

Numele tău din joc: MoTTo
Părere: CONTRA
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Din punctul meu de vedere , avem deja un intermediar , staff-ul este activ si poate face fata .
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Mar Iul 07, 2020 11:08 am

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mar Iul 07, 2020 2:35 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Titlul cererii trebuie să fie format din : Cerere (pentru) funcţia de intermediar - nume.
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Mar Iul 07, 2020 4:16 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis