Cerere (pentru) echipa de intermediari - [KING]xTud

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Dum Iul 05, 2020 10:44 pm

1. Nume și prenume:Ma numesc Daniel Tudor.

2. Numele tău din joc:[KING]xTud

3. Skype:Dani.tudor2

4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:Nu am fost sanctionat niciodata pe acest server

5. Ore jucate (print):

6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:In timpul saptamani pot sa petrec pana la 3 ore maxim 7.

7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, am mai facut parte din aceasta echipa si am avut rolul de [INT]

8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mi-ar placea sa aplic pentru aceasta functie, deoarece cred ca sunt un player destul de 'veteran" si ca stiu server-ul, si ca imi place sa ajut comunitatea prin :
-negoturi
-duele pe miza
-barbut la panou.

9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin "munca in echipa" inteleg ca trebuie sa ne ajutam la greu, si cand avem nevoie de o inforamtie sa ne poata ajuta.

10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Prin punctul meu de vedere, cred ca pot pentru ca sunt o persoana matura si pentru ca in fiecare zi am parte de un mediu stresant.

11. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana destul de matura.

12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am varsta frumoasa de 16 ani, sunt in clasa a 10 A la liceu pe profil de Turism si Alimentatie, sunt din orasul Suceava, sunt o persoana timida, amuzanta si cu un simt al umorului nu prea dezvoltat.Nu imi place sa injur persoane pe care nu le cunosc, fac baschet de aproximativ 3 ani.

13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Eu cred ca sunt diferit de celallte persoane pentru ca joc pe acest server de aproximativ 3 ani, si cred ca am un limbaj destul de corect.

14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, cunosc 3 limbe straine Engleza si Franceza.

15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Vreau sa imi cer scuze la tot staff-ul lf, si cam atat multumesc ca mi-ai citit cererea
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Iul 05, 2020 11:28 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Nu te consider capabil, iar cererea nu este convingătoare.
Imagine
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Lun Iul 06, 2020 12:00 am

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
Mr MoTTo
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Iul 01, 2020 1:05 pm
Oraş: Craiova
Status: Sexos
Breaslă: Psychopath

Lun Iul 06, 2020 10:34 am

Numele tău din joc: MoTTo
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu vechimea si limbajul te face capabil de o anumita functie sau chiar diferit de ceilalti membri ai comunitatii , iar din cererea ta reiese ca ai mai avut functia de intermediar.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Iul 06, 2020 1:36 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis