Cerere (pentru) echipa de intermediari - [2v2]Asqwerr

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Asqwerr
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Mar Mai 05, 2020 7:03 pm
Regat: Roşu

Lun Iun 29, 2020 1:59 pm

1. Nume și prenume: Neacșu Cosmin.
2. Numele tău din joc: Numele deținut [2v2]Asqwerr.
3. Skype: live:.cid.2b8a71a780fa14e1
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu , nu am fost sancționat cu nimic.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: In general petrec intre 5-7 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Păi în primul rând, imi doresc să ajut această comunitate , si datorita timpului meu liber pot petrece mult mai mult timp alaturi de playeri si incercand sa ii ajut cu negotul intre servere , barbutul la panou si asistarea la duele pe miza.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin "muncă în echipă" înțeleg ajutorul între minim 2 persoane, însă acesta presupune încredere , colaborare si respect.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Din punctul meu de vedere consider că mă descurc într-un mediu stresant pentru că mai mereu mă confrunt cu asta.
11. Te consideri o persoană matură?: Consider ca da , știu cum să vorbesc cu lumea din jurul meu, știu când este vorba de glumă si când este vorba să fim serioși si de asemenea imi cunosc limitele
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am vârsta de 16 ani aproape 17, locuiesc in Slatina , judetul Olt, am o fire amuzantă, sociabilă si ambițioasă, și am practicat fotbal timp de 3 ani, iar timpul liber il petrec cu prietenii ori.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Eu consider că merit aceasta funcție deoarece sunt de ceva timp pe acest server și cunosc foarte bine regulamentul , și cred că pot aduce un plus serverului, chiar daca nu decid eu acest lucru.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, cunosc limba engleză.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Mulțumesc pentru timpul acordat!
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Iun 29, 2020 2:14 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Lun Iun 29, 2020 2:47 pm

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: Pro.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriți O șansă.
Imagine
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Lun Iun 29, 2020 7:10 pm

Cerere respinsa.
locked.
Imagine
Închis