Cerere (pentru) echipa jocului - [REGE]Dioda

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Sâm Iun 20, 2020 4:33 pm

1. Nume și prenume: Răzvan
2. Numele tău din joc: [REGE]Dioda
3. Skype: live:.cid.bc8998ce98cc7950
4. Ce părere ai despre server?: Eram în căutarea unui server plăcut de multă vreme, însă atmosfera cu care am fost întâmpinat pe acesta mi-a oferit și concluzia de a rămâne aici. Modul de joc, atitudinea echipei și al jucătorilor îmi oferă plăcerea de a mă consideră un membru al acestei comunități. În final, nu pot să spun decât că este o părere bună.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Momentan, nu există aspecte care să nu fie pe placul meu.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost sancționat în joc.
7. Ore jucate (print): Imagine
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Petrec în jur de 8 ore pe zi, având în vedere situația în care ne aflăm. Însă, sunt destul de dese momentele în care petrec și mai mult.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): În trecut, am făcut parte din mai multe echipe, deși nu aveau legătură cu Metin2. Rolul pe care-l aveam era generalizat, îmi era atribuită o anumită secțiune pe care o controlam întru totul, dacă mă raportez la cea mai îndelungată și importantă funcție. Ceea ce este de specificat este faptul că în tot timpul petrecut pe partea administrativă, nu au existat reproșuri la munca pe care am prestat-o.
10. Cum ai auzit de acest server?: Am găsit câteva detalii despre el pe un site dedicat topurilor. Mi-a plăcut descrierea și mi-am propus să-l încerc.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Doresc să renunț la activitatea de player deoarece aceasta nu implică prea multe, după un timp mai îndelungat devine chiar monotonă, iar eu sunt o persoană mai activă. Vreau să-mi ocup timpul cu ceva ce necesită niște abilități astfel încât să mă îmbunătățesc pe partea administrativă. Dorințele de evoluție sunt din propria inițiativă, deci munca devine o plăcere. Munca, în acest caz, este despre susținere și implicare, despre crearea unei atmosfere plăcute.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Expresia se autodefinește, chiar și prin aceste simple cuvinte reușim să realizăm cât de importantă este semnificația acesteia. Orice comunitate se bazează pe munca în echipă sau, cel puțin, așa este recomandat. Totul se construiește pe bază de ipoteze, ipoteze care pot fi clădite și înstărite prin intermediul părerilor. Aceste păreri și ipoteze care sunt analizate implică automat activitatea oamenilor pe care comunitatea și-i alege. Ca o concluzie, munca în echipă are o importanță deosebită în drumul spre succes.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Consider că pot face față unui mediu stresant. În primul rând, însăși viața e plină de acțiuni și provocări stresante. Sunt student, anul întâi, un mediu destul de stresant, dacă îi întrebi pe boboci, și am reușit să mă plasez în rândul celor mai buni, în ciuda lipsurilor din liceu. În al doilea rând, după cum am mai precizat, am mai făcut parte din alte comunități, chiar dacă nu se bazau pe Metin2. În timpul petrecut acolo, am trecut prin diferite situații și încercări care m-au pregătit pentru o viitoare comunitate.
14. Te consideri o persoană matură?: Chiar și la vârsta de adolescent, așa cum încă sunt, am o mulțime de responsabilități pe umeri. Prin umare, da, mă consider o persoană destul de matură.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 19 ani și sunt student la o facultate intitulată "Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației", anul întâi. Sunt o persoană perseverentă, îmi place să depun efort pentru ceea ce îmi place și, deseori, prea serioasă. Această seriozitate, cred eu, că se trage din cauza timidității. În ciuda timidității, în mediul online nu sunt atât de afectat. Îmi place să mă înțeleg bine cu toată lumea, fie că sunt criticat sau lăudat, deci sunt o persoană la locul ei.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Având în vedere că am doar 15 000 de minute, consider că îl cunosc în proporție de 80%. Ce e drept, nici nu prea am avut posibilitatea de a intra în detalii. De aceea, am ales să aplic pentru funcția de helper, pentru a aprofunda.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Însuși numele funcției o definește, persoana care ajută. Helper-ul este primul grad din ierarhie, este persoana la care apelezi prima dată când ai o nelămurire. Tot el este cel care menține o legătură cu jucătorii mai strânsă decât alte grade.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: După cum am spus și mai sus, sunt o persoană perseverentă, vreau să mă dedic pentru această comunitate și să ajut în cel mai bun mod posibil.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Aș putea aduce o părere în plus, aș putea contribui la formarea imaginii comunității, dar și a staff-ului și mi-aș îndeplini toate sarcinile cu profesionalism și curtoazie.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Am câteva noțiuni în limba engleză.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Pentru început, sunt o persoană obiectivă, aplic regulamentul pentru oricine și orice în același mod. În rest, prefer să abordez situațiile cu calm și să le analizez pentru a trage cea mai bună concluzie.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Mulțumesc anticipat.
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Sâm Iun 20, 2020 5:22 pm

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Sâm Iun 20, 2020 10:01 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis