Cerere (pentru) echipa de intermediari - xTud

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Joi Iun 18, 2020 1:44 pm

1. Nume și prenume:Ma numesc Daniel Tudor.

2. Numele tău din joc:xTud

3. Skype:Dani.tudor2

4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost niciodata sanctionat pe acest server.

5. Ore jucate (print):

6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:In timpul saptamani pot sa petrec pana la 3 ore maxim 7.

7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am mai fost intermediar, si am facut o greseala

8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mi-ar placea sa aplic pentru aceasta functie, deoarece cred ca sunt un player destul de 'veteran" si ca stiu server-ul, si ca imi place sa ajut comunitatea prin :
-negoturi
-duele pe miza
-barbut la panou.

9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin "munca in echipa" inteleg ca trebuie sa ne ajutam la greu, si cand avem nevoie de o inforamtie sa ne poata ajuta.

10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Prin punctul meu de vedere, cred ca pot pentru ca sunt o persoana matura si pentru ca in fiecare zi am parte de un mediu stresant.

11. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana destul de matura.

12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am varsta frumoasa de 16 ani, sunt in clasa a 10 A la liceu pe profil de Turism si Alimentatie, sunt din orasul Suceava, sunt o persoana timida, amuzanta si cu un simt al umorului nu prea dezvoltat.Nu imi place sa injur persoane pe care nu le cunosc, fac baschet de aproximativ 3 ani.

13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Eu cred ca sunt diferit de celallte persoane pentru ca joc pe acest server de aproximativ 3 ani, si cred ca am un limbaj destul de corect.

14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, cunosc 3 limbe straine Engleza si Franceza.

15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Multumesc, ca a-ti avut timp sa imi cititi cererea, si vreau sa ii salut pe toti care ma cunosc din acest joc, si vreau saimi cer scuze la loverpuffy si la tot staff-ul lf
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Joi Iun 18, 2020 2:08 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis