Cerere Intermediar-iMosted

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
dumitras112
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Mar Iun 02, 2020 4:29 pm
Oraş: suceava
Status: da
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: NuFacParte

Joi Iun 18, 2020 10:03 am

1. Nume și prenume:Ionut
2. Numele tău din joc:iMostedPELF
3. Skype:dumitras.ionut3
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sanctionat niciodată deoarece nu am făcut ilegalităti.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Deoarece este vacantă si am mult timp liber imi pot petrece cam toată ziua pe server.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am făcut in trecut parte din mai multe echipe unde am avut rolul de intermediar.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mi-ar plăcea să aplic pentru această funcite deoarece as dorii să ajut playerii cu negoturi,barbuturi si multe altele.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Eu inteleg prin muncă in echipă ajutorul intre oameni„Unde-s multi puterea creste„.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Pot face fată intr un mediu stresant deoarece mă consider o persoană răbdătoare.
11. Te consideri o persoană matură?:Da,eu unul mă consider o persoană destul de matura pentru varsta mea.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Eu am frumoasa varsta de 16 ani.Sunt un băiat inteligent,răbdător,prietenos,glumet si tin la caterincă.Fac muzică de 3 ani sunt răbdător la studii.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece as ajuta mult serverul.Sunt online de dimineată pana seară si pot ajuta lumea cu negoturile sau problemele lor.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da,fac engleză din clasa a 2-a si o stapânesc destul de bine.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:După mine LF-ul este unul dintre cele mai frumoase servere din romania+are o vechime in spate
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Joi Iun 18, 2020 2:08 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis