Cerere (pentru) echipa jocului [INT]Antonio

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
carmina4321
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 28, 2020 9:31 pm
Oraş: Alexandria
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: PRIETENOSI

Mie Iun 17, 2020 4:43 pm

1. Nume și prenume:Antonio Smărdioșeanu



2. Numele tău din joc:[INT]Antonio



3. Skype:NzPLF



4. Ce părere ai despre server?:dupa parerea mea fiind un jucator vechi, cel mai bine facut server si cu sisteme foarte foarte interesante



5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:In acest moment sincer, chiar nu as schima nimic la server deoarece este un server foarte bine structurat!



6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:Nu am fost niciodata sanctionat pe parcursul acestui existentei acestui cont



7. Ore jucate (print):



8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Depinde de starea mea dar in general nu am nimic de facut asa ca pot zice 9-10



9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da! am facut parte si din alte echipe Dream4 (SMG) Nerubian (HELPER) si mai multe servere dar din păcate sunt inchise
iar acum in prezent minunata functie de Intermediar pe serverul LastFight



10. Cum ai auzit de acest server?:De acest server am auzit prin intermediul videoclipurilor de pe youtube si mi-sa parut foarte tare de atunci aproximativ doar acest server aleg sa il joc



11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Sunt dispus sa renunt la activitatea de player deoarece imi place sa fac parte din anumite echipe de STAFF
dar mentionez ca in momentul acesta am functia de intermediar si ca H presupun ca as putea face mult mai multe pentru server



12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Eu personal prin *muncă in echipă* pot intelege:ajutorul oferit intre membrii din STAFF si nu numai precum am precizat si in cererea pentru functia de intermediar.



13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da deoarece am fost des pus in aceste ipostaze stresante in diferite medii



14. Te consideri o persoană matură?:Sincer da , in unele circumstante mă consider o persoană matură si sunt o persoană căreia ii place amuzamentul si ma pot implica si in niste treburi mai *serioase*



15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Mă numesc Antonio, locuiesc in minunatul oras Alexandria am aproape 18 ani ( ii voi implinii pe data de 13 August) iubesc acest mediu al internetului si in general gaming-ul



16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Presupun că,cunosc acest server in proportie de 60~70%
deoarece am ceva vechime pe acest server dar pe diferite conturi.



17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:
-furnizarea de informații corecte legate de server și joc;
-asistarea la dueluri pe site;
-intermedierea barbutului la panou.




18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Presupun ca as fii bun pe acest *post* de intermediar deoarece imi place să asist si sa ajut la intrebări/duele/panouri

19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Un om foarte activ *zic eu* si ma pot implica foarte mult in orice activitate legata de server si nu numai
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, eu consider că mă descurc foarte bine cu limba engleză,deoarece am trăit câtiva ani in alte tări (Anglia,Germania,Spania etc)
si am putut invăta engleză mai decent.Si mai cunosc putină Franceză
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Consider că toate problemele se pot aborda si chiar rezolva cu calm si fara nici un fel de contraziceri/certuri
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu cred că mai am alt ceva de argumentat despre mine, poate unii mă cunoasteti de pe joc si stiti ce fel de om sunt in general
.Vă doresc o seară frumoasă in continuare!
Ultima oară modificat Mie Iun 17, 2020 5:05 pm de către carmina4321, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Iun 17, 2020 4:54 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Titlul cererii trebuie să fie format din : Cerere (pentru) echipa jocului - *nume* .
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Iun 17, 2020 6:26 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis