Cerere Intermediar -[Baby]Kelesia

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[INT]Kelesia
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Iun 13, 2020 8:26 pm
Oraş: Alba Iulia
Status: Buna
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Justice

Sâm Iun 13, 2020 9:07 pm

1. Nume și prenume:Sirbu Olivia
2. Numele tău din joc:[Baby]Kelesia
3. Skype:live:457019dfae955f9d
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da,cu mute din cauza neintelegerilor intre jucatori .
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:7-8 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):nu
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Deoarece petrec destul de mult timp pe server si ar fii o oportunitate sa pot ajuta playerii cu diferite probleme legate de negot, barbut etc.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca în echipă presupune încredere, colaborare şi comunicare între membrii si totodata multa seriozitate .
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da , deoarece sunt o persoana destul de calma si cred ca acest lucru este foarte important pentru un membru staff.
11. Te consideri o persoană matură?:Da, ma consider o persoana matura deoarece chiar si in situatiile critice am trecut cu usurinta peste acestea datorita faptului ca ma consider o persoana destul de puterinca care stie sa isi rezolve problemele cu rabdare si seriozitate .
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 18 ani, sunt o persoana copilaroasa dar in acelasi timp si serioasa atunci cand este nevoie .Studiez muzica de 11 ani si imi place extrem de mult . Ma consider o persoana prietenoasa cu bun simt si cu simtul umorului bine dezvoltat .In timpul liber imi petrec timpul cu familia si prieteni .Ador iesirile cu masinile , plimbarile in aer liber si petrecerile .
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:.Acest lucru nu îl decid eu dar, sunt mereu activa,mă implic foarte mult în ceea ce fac și cred ce e oportunitate pentru a ajuta persoanele care au nevoie .
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Stapanesc limba engleza destul de bine, la fel si franceza pe care le-am invatat la scoala cat si la liceu.
15.Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:nu
Ultima oară modificat Dum Iun 14, 2020 7:36 pm de către [INT]Kelesia, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Sâm Iun 13, 2020 9:32 pm

Numele tău din joc: [HUNCHO]Kinf
Părere: Hmm, iți dau Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): hai pa. Incep sa am pile in staff
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Iun 13, 2020 11:12 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Titlul cererii trebuie să fie format din : Cerere (pentru) funcţia de intermediar - nume.
Imagine
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Dum Iun 14, 2020 2:05 am

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Dum Iun 14, 2020 5:36 am

Numele tău din joc: [GM]Elena
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Deși nu te va ajuta cu nimic acest "contra" deoarece alegerea ramane la nivelul calității cererii tale, ti-l dau pentru ca, asa cum ti-am spus si pe joc, cererea ta este prea seaca. Dacă chiar iti doresti sa fii INT pe server trebuie sa demonstrezi, în primul rând, că esti o persoană capabilă și implicată, iar acest lucru il poti demonstra prin cererea pe care o realizezi. Cu cat iti dai mai mult interesul pentru a realiza o cerere complexă, cu atât șansele să fie o cerere bună sunt mai mari.
În plus, observ ca cineva ti-a intrat in calculator pentru a-ti face screen. Un INT trebuie sa aiba mereu ss-uri si dovezi pentru a le prezenta superiorilor cand se întampla o neînțelegere sau apare o problema.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Dum Iun 14, 2020 9:15 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Închis