Cerere (pentru) echipa de intermediari - [Winner]Adita

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Adită
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Iul 14, 2019 12:14 pm
Oraş: Curtea de Arges
Status: Activ
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: Nu fac parte

Lun Mai 25, 2020 5:37 pm

1. Nume și prenume:Adrian Ionut
2. Numele tău din joc: [Winner]Adita
3. Skype: Adita
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost niciodată sanctionat pentru că sunt de părere că regulile trebuiesc respectate si mai ales respectul intre ceilalti playeri 5. 6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Depinde de zi, dar in fiecare zi cam 6-7 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai fost intermediar pe alte servere.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar plăcea să fiu intermediar pentru a ajuta toti jucători la barbut sau a intermedia negoturile pentru a evita tepele
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin muncă in echipă inteleg:intelegere , solidaritate si in niciun caz individualitate
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Eu consider că pot . Si in viata reală am o viată destul de stresantă si fac fată cu brio , in lumea aceasta virtuală e mult mai usor.
11. Te consideri o persoană matură?: Cu toate că vârsta nu mă ajută cred că am o experientă de viată vastă deci mă consider destul de matur.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 16 ani , sunt dintr-un orăsel mic cu o istorie mare , o fostă capitală , imi place să imi petrec timp cu prieteni , cu iubita , dar si pe acest joc pe care imi pierd majoritatea timpului mai ales noptile.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cred că sunt printre cei mai capabili pentru această functie , am mai avut si experientă si cunosc majoritatea comunităti LastFight, majoritatea imi sunt prieteni, stiu ce playeri pot apărea si cum să evit tepele.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Germană si Engleză
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu doresc să adaug nimic .
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Lun Mai 25, 2020 5:42 pm

Numele tău din joc:[INT]Dani
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Merita o sansa
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Lun Mai 25, 2020 8:57 pm

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriți o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
Quavoo
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Feb 23, 2019 4:52 pm
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: StayDown

Lun Mai 25, 2020 10:41 pm

Numele tău din joc:[Migos]Quavoo
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Are o vechime pe server , si o gramada de lume il stie . Plus ca nu-mi amintesc sa fi avut reputatia patata.
Avatar utilizator
Lelo
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mai 25, 2020 11:32 pm
Oraş: Bacau
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Mai 25, 2020 11:38 pm

Numele tău din joc:[GFX]Lelo
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Merita o sansa.
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Lun Mai 25, 2020 11:44 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Închis