Cerere (pentru) echipa de intermediari - [2v2]Asqwerr

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Asqwerr
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Mar Mai 05, 2020 7:03 pm
Regat: Roşu

Lun Mai 25, 2020 1:08 pm

1. Nume și prenume: Neacșu Cosmin.

2. Numele tău din joc: Numele deținut [2v2]Asqwerr.

3. Skype: cosmin.2004

4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu , nu am fost sancționat cu nimic.

5. Ore jucate (print):

6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: In general petrec intre 4-7 ore.

7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Pe acest server nu am mai facut parte dintr-o echipă.

8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Păi consider că sunt un player destul de vechi si cunosc foarte bine serverul și imi doresc să ajut această
comunitate prin:
-Asistarea negoțurilor.
-Asistarea barbutului la panou.
-Și duele pe miză.
-Și totodată consider că ar fi o experiență plăcută să am funcția de INT.

9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin "muncă în echipă" înțeleg ajutorul între minim 2 persoane, însă acesta presupune încredere , colaborare si respect.

10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Din punctul meu de vedere consider că mă descurc într-un mediu stresant pentru că mai mereu mă confrunt cu asta.

11. Te consideri o persoană matură?: Consider ca da , știu cum să vorbesc cu lumea din jurul meu, știu când este vorba de glumă si când este vorba să fim serioși.

12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am vârsta de 16 ani, sunt în clasa a 10-a pe profilul de filologie, sunt din Slatina, am o fire amuzantă, sociabilă si ambițioasă, și am practicat fotbal timp de 3 ani.

13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Eu consider că merit aceasta funcție deoarece sunt de ceva timp pe acest server și cunosc foarte bine regulamentul , și cred că pot aduce un plus serverului.

14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, cunosc limba engleză.

15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Mulțumesc pentru timpul acordat!
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Lun Mai 25, 2020 1:12 pm

Numele tău din joc:[INT]Dani
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Merita o sansa baiatu
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Mai 25, 2020 3:26 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
Quavoo
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Feb 23, 2019 4:52 pm
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: StayDown

Lun Mai 25, 2020 10:46 pm

Numele tău din joc:[Migos]Quavoo
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Din ce am vazut , se comporta frumos , nu a avut conflicte cu nimeni din ce-mi amintesc , are o reputatie curata . Ar merita o sansa.
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Lun Mai 25, 2020 11:44 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Închis