Cerere pentru functia de Intermediar [REGE]Hertaz

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[REGE]Ionut
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mai 06, 2020 12:41 pm
Oraş: Moreni
Status: LF
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: I'm Justice

Mie Mai 06, 2020 2:03 pm

1. Nume și prenume: Ionut Daniel
2. Numele tău din joc: [REGE]Hertaz
3. Skype: Ionut Daniel1
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da , o sigura greseala. Am fost pedepsit si greseala a fost remediata.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-9 Ore aproximativ.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da , am mai fost helper pe alte servere.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi ar placea sa ajut comunitate si playerii comunitatii avand o vasta experienta pe acest server , la evenimente de genul precum:
-Barbut la panou, seturi pe miza, negoturi intre servere, informatii despre server si asa mai departe.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa inteleg o stransa colaborare intre membrii echipei, o comunicare eficenta bazata pe respect, intelegere si incredere.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, de regula sunt o persoana destul de calma si cumpatata. Prefer sa ma gandesc de 2 ori inainte de a actiona.
11. Te consideri o persoană matură?: Da, pot spune ca sunt o persoana destul de matura in gandire si in actiunile mele.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 17 ani , Sunt din Moreni , pasiunea mea este fotbalul , practic acest sport de multi ani , imi place foarte mult sportul , jocurile pe calculator cu prietenii si calatoriile. Eu ma consider un baiat cu bun simt , respectos si foarte energic.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece imi doresc sa ajut comunitatea si playerii , considerand ca sunt capabil de aceasta functie.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da , ma descurc cu engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Astept cu nerabdare decizia voastra. Toate cele bune! :ymhug:
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Mie Mai 06, 2020 2:05 pm

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Mai 06, 2020 2:49 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Mie Mai 06, 2020 6:46 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis