Cerere pentru functia de intermediar ~[KING]LoverPuffy

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
carmina4321
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 28, 2020 9:31 pm
Oraş: Alexandria
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: PRIETENOSI

Mar Mai 05, 2020 10:17 pm

1.Nume și prenume:Antonio Smărdioșeanu


2. Numele tău din joc : Numele pe care il deţin pe Metin este [KING]LoverPuffy



3. Skype:NzPLF



4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:Pe parcursul acestui minunat cont nu am fost niciodata sanctionat in nici un fel existential



5. Ore jucate (print):



6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:In general mă trezesc extrem de greu dar mai tot timpul il pot petrece pe joc si doar in anumite cazuri voi sta offline de exemplu:
-Liceu
-alte treburi cu familia sau prin casă



7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Dream4 (SMG) Nerubian (HELPER) si mai multe servere dar din păcate sunt inchise sau nu toată lumea le cunaoste deoarece nu erau asa *populate* precum e LastFight de exemplu.



8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:In primul rând doresc să precizez că aceasta este o intrebare bună si că vreau să aplic pentru această functie din următoarele aspecte:
-Imi place să ajut comunitatea,deoarece am un caracter prietenos si imi place mult sa ajut.
-Pe acest server am legat foarte multe prietenii pe parcursul existentei mele pe Metin2 LastFight cu playerii acestei comunitati
-Imi pot ajuta colegii cu diferite atributii :
-Duele pe miză
-intrebari legate de joc
-barbut la panou.



9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Eu personal prin *muncă in echipă* pot intelege:ajutorul oferit intre membrii din STAFF si nu numai.



10.Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da,deoarece am mai facut parte din *STAFF-URI* pe anumite servere.Am mai fost pus in aceste situatii de genul acesta,
un exemplu fiind că sunt Sef de clasă la liceul la care invăt eu trebuind să ajut profesorii cu destul de multe chestii si să asist la activitătile extra școlare si evenimente.
In concluzie presupun că as putea face fată in majoritatea situatiilor



11.Te consideri o persoană matură?:Sincer da , in unele circumstante mă consider o persoană matură si sunt o persoană căreia ii place amuzamentul si sunt o companie plăcută (zic eu)



12.Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Mă numesc Antonio am vârsta de 17 ani locuiesc in orasul Alexandria si imi place in general gaming-ul.
sunt o fire prietenoasă si imi place să ajut pe toată lumea ( in general comunitatea ) ^.^



13.De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Presupun ca as fii bun pe acest *post* de intermediar deoarece imi place să asist la neogutri/duele/panouri



14.Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, eu consider că mă descurc foarte bine cu limba engleză,deoarece am trăit câtiva ani in alte tări (Anglia) si am putut invăta engleză mai decent.Si mai cunosc putină Franceză



15.Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu cred că mai am alt ceva de argumentat despre mine, poate unii mă cunoasteti de pe joc si stiti ce fel de om sunt in general
.Vă doresc o seară frumoasă in continuare!
Ultima oară modificat Mar Mai 05, 2020 11:15 pm de către carmina4321, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mar Mai 05, 2020 10:19 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Mar Mai 05, 2020 10:53 pm

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Chiar meriți o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
GEORGEWARR123
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Vin Mai 31, 2019 1:42 pm
Oraş: Amara
Status: smeker
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Mai 06, 2020 12:14 am

Numele tău din joc:[#iDon]Kerto
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):mertia o sansa + de incredere
Avatar utilizator
[REGE]2Eyes
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 06, 2020 12:14 am
Oraş: Alba Iulia
Status: positive
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Disney

Mie Mai 06, 2020 12:19 am

Numele tău din joc: [REGE]2Eyes
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti o sansa + de incredere
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Mie Mai 06, 2020 1:27 am

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis