Cerere (pentru) echipa jocului - mijZEW

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
mijZEW
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Mar Dec 29, 2015 9:01 pm
Oraş: Craiova
Status: K1 POWER
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Sâm Mai 02, 2020 9:57 pm

1. Nume și prenume: Tunaru Andrei
2. Numele tău din joc: mijZEW
3. Skype: gandalf.bugged ( tunaru#8923 discord)
4. Ce părere ai despre server?: Este un server foarte bine pus la punct, cunosc foarte bine owner-ul si imi place foarte mult.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu as schimba nimic sincer sa fiu.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost sanctionat niciodata, Shadow stie mai bine.
7. Ore jucate (print): Shadow stie mai bine situatia mea, nu pot face acum print la orele jucate.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5-6 ore pe zi.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am mai facut parte in 2015 tot pe acest server, ca si GM, ca sa nu fac reclama am mai fost si pe alte servere mari din Romania, ca TeamManager, GM si Moderator, la fel sa spun Shadow stie mai bine trecutul meu.
10. Cum ai auzit de acest server?: In 2015 am auzit prima data de acest server, de pe internet.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deoarece pe aproape toate serverele pe care am jucat, am activat ca si membru al echipei.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Pot spune doar cateva cuvinte : Ajutor si respect !
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, deoarece experienta mea isi spune cuvantul.
14. Te consideri o persoană matură?: Da, ma consider o persoana matura.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: In primul rand, ma numesc Andrei, am varsta de 19 ani si locuiesc in orasul Craiova. Pot spune ca sunt un tip de treaba, glumet dar si serios cand este cazul, nu imi place sa fac glume de prost gust sau orice fel de glume cu cine nu imi permit, sunt capabil sa lucrez in echipa si sa ajut pe cine are nevoie.Am un respect fata de persoanele care la randul lor ma respecta. Sunt genul de persoana care pare foarte dura in viata reala, dar de fapt aparentele insala. Sunt destul de sensibil, dar nu arat asta in viata cotidiana deoarece nu vreau sa fiu luat de prost. Urasc persoanele false care se dau drept prietenii mei, imi place sa ma fac placut persoanelor din jurul meu cu glumele mele. Nu ma deschid usor in fata personajelor, pentru ca daca voi fi foarte deschis si le voi dezvalui viata mea, cel mai probabil voi fi vandut. De asemenea, sunt o persoana care are simtul umorului foarte dezvoltat, dar nu agreez atunci cand gluma evolueaza si ia o intorsatura rea si se transforma in batjocura.Nu ma consider o persoana speciala, cum nimeni nu ar trebui pentru ca nu iti aduce nimic bun, sunt de parere ca este mult mai bine sa fii prietenos cu toata lumea pentru a lega prietenii si a te distra alaturi de ei.Prefer sa ma feresc de persoanele false, tinand in jurul meu doar prietenii adevarati.Ma bucur ca am niste prieteni in care pot avea incredere, consider ca prietenii sunt o mare parte despre mine.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Avand in vedere ca am jucat in 2015 si am fost un an in staff, il cunosc 90%.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Consider un helper se ocupa cu ajutorul playerilor si cu ordinea pe server.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece, repet, Shadow ma cunoaste mai bine si stie de ce sunt in stare, dar si pentru ca am mai activat si pe alte servere mari din Romania.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Un plus de experienta, sa zic asa.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza si putin Franceza nu foarte mult.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: In primul rand, analizez foarte bine contextul problemei si ma concentrez in acel moment doar pe acea chestie.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, sunt dispus sa raspund la anumite intrebari daca doriti dumnveavoastra, multumesc !
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Mai 02, 2020 11:08 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Dum Mai 03, 2020 12:53 am

Numele tău din joc: [Miss]Adma
Părere: Pro.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Chiar meriţi o şansă.
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Dum Mai 03, 2020 2:07 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Închis