Cerere intermediar

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
radocea
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Mie Apr 29, 2020 8:22 am
Oraş: Alba Iulia
Status: Disponibil
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Mie Apr 29, 2020 8:40 am

1. Nume și prenume: Groza Radu
2. Numele tău din joc: [JEG]BigMouth
3. Skype: radu.groza
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sanctionat niciodata
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 7-8
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am fost intermediar pe alt server
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Este o oportunitate de a ajuta alti jucatori, si de asemenea sa oprim persoanele care incearca sa fure
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Faptul ca trebuie sa intelegem ca fiecare are cate ceva de facut
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pot face fata. Am avut multe situatii critice si am rezistat bine tot timpul
11. Te consideri o persoană matură?: Da
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am aproape 19 ani (implinesc la inceputul lunii iunie). Sunt o persoana activa, ma consider foarte sociabil, ma adaptez usor in orice mediu si ma descurc in a vorbi cu oamenii
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider ca e sansa mea sa ma pot face util pe acest server
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, vorbesc fluent engleza si ma descurc putin la franceza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Tag-ul meu nu are nicio legatura cu caracterul meu, e pus strict pentru amuzament
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Apr 29, 2020 11:15 am

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Titlul cererii trebuie să fie format din : Cerere (pentru) funcţia de intermediar - nume.
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Apr 29, 2020 4:23 pm

Titlul cererii trebuie să fie format din : Cerere (pentru) funcţia de intermediar - nume.


Topic inchis
Imagine
Închis