Cerere INTERMEDIAR

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
beleaua12ro
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 28, 2020 11:47 pm
Oraş: Ramnicu Sarat
Status: Putere
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Oskury

Mie Apr 29, 2020 12:17 am

1. Nume și prenume:Bratu Georgian Viorel.
2. Numele tău din joc:[REGE]Beleaua.
3. Skype:Eu sunt geany.
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata sanctionat.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:8-9 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am avut intermediar pe alt server.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Imi face placere sa aplic pentru aceasta functie deoarece imi place sa ajut playerii.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Eu inteleg prin munca in echipa ca trebuie sa ma concentrez si pe obiectivele echipei nu doar pe ale mele.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da,pot face fata deoarece sunt obisnuit cu acest mediu.
11. Te consideri o persoană matură?:Da,ma cred o persoana matura deoarece am incredere in mine insusi si am trecut de perioada adolescentei.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am varsta de 18 ani sunt din judetul Buzau sunt o persoana calma,sociabila si sunt pasionat de fotbal.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Ati putea sa ma acceptati deoarece eu cred ca imi pot face treaba de intermediar.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da cunosc limba engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Da,va multumesc pentru timpul acordat ca mi-ati acordat atentie si sper sa am ocazia sa va arat ca pot face fata acestei functii foarte frumoasa de intermediar.
Avatar utilizator
Kandru
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Lun Mar 30, 2020 12:34 am
Oraş: ~Confidenţial.
Status: ~Single
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: ~sasuke

Mie Apr 29, 2020 12:27 am

Numele tău din joc: [H]Kandru
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Consider că mai necesiţi timp de acomodare cu serverul, cât şi să respecţi numărul de minute cerut.
Imagine

Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Apr 29, 2020 1:11 am

Cerere (pentru) funcţia de intermediar - *nume* .
tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis