Cerere (pentru) echipa jocului - xMacoHERE

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
MacoHERE
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mie Apr 08, 2020 1:09 pm
Oraş: Medias
Status: Online
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: RedLine

Lun Apr 13, 2020 7:39 pm

1. Nume și prenume: Muscalu Catalin Andrei

2. Numele tău din joc: xMacoHERE

3. Skype: andrei.muscalu

4. Ce părere ai despre server?: Parerea mea despre server este una pozitiva deoarece imi place foarte mult ca este unul dintre cele mai vechi servere PvP din Romania, este deschis de aproape 5 ani, stafful e super de treaba, raspunde repede si te intelege in cele mai multe cazuri care pot aparea pe parcursul gameplay-ului.

5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: In acest moment ceea ce as schimba la server este drop-ul de salai/crapi de la pescuit, astfel incat incepatorii sa prinda pestii mai repede si sa se ridice putin mai eficient.

6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost niciodata sanctionat, am respectat regulamentul, nu am vandut niciodata pe bani reali, si nu am cauzat probleme.

7. Ore jucate (print):

8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Un numar aproximativ nu pot sa va ofer, pentru ca poate diferii, dar minim 5 ore pe zi asta doar in cazul in care ceva personal intervine, si trebuie sa parasesc localitatea pentru intreaga zi/saptamana dar bineinteles daca voi fii acceptat si o sa intampin astfel de probleme o sa va aduc la conustinta in cel mai eficient timp.

9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da am mai facut parte din echipe de staff, iar rolul meu a fost de Intermediar, sau de Helper, sau de Game-Master.

10. Cum ai auzit de acest server?:Am jucat pe el inca de prima data de cand s-a deschis pe contul cu numele AdeAdelinaAx

11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Vreau sa ajut serverul atat prin contributia mea la evenimente, cat si prin furnizarea de informatii corecte catre jucatorii care au nevoie de acestea. Sunt dispus sa renunt la activitatea de player pentru ca am prins drag enorm de tare de server.

12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa inteleg ca trebuie sa contribuim toti cu idei, sa ne ascultam, sa ne intelegem reciproc, sa avem grija de obiectivul respectiv in egala masura, si sa ajutam cum putem pe partea noastra. Dar cel mai si cel mai important sa luam toate deciziile IMPREUNA.

13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pot sa fac fata unui mediu stresant pentru ca am mai avut o functie anteriaora de Helper pe alt server. Cred asta pentru ca sunt tipul de om care are rabdare, caruia ii place sa ajute, care vrea pur si simplu sa
faca un bine, pe langa asta sunt si foarte rabdator si-mi acord timp sa inteleg cat mai bine fiecare intrebare.

14. Te consideri o persoană matură?: Da ma consider o persoana matura, anumite decizii din viata mea pot sa spun ca m-au maturizat foarte repede, si de astemenea si anumite intamplari mai dureroase, care sunt personale si sunt gata sa le discut cu oricare din prietenii mei, chiar si cu voi dupe ce ne vom cunoaste mai bine

15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani, inca sunt elev pe clasa a 12-a la profilul de filologie, sunt un tip serios, dar cand e vorba de glume, de ce nu. Pe langa astea sunt un baiat rabdator, consider ca sunt destul de inteligent, atat la carte cat si in viata de zi cu zi demonstrandu-mi asta cu fiecare decizie pe care o fac .

16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cunosc serverul in proportie de 99%, poate imi scapa ceva. Ceea ce ma face sa cred ca-l cunosc in proportia de 99% este ca am avut ocazia sa invat fiecare coltisor al serverului, avand in vedere ca pe o saptamana am ajuns la suma de 8k+ minute.

17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Helperul se ocupa cu buna functionare a unor evenimente, raporteaza functiilor mai intalte bug-uri, probleme ale serverului, se ocupa cu furnizarea de informatii corecte, si in special aici pe server asista la buna functionare a duelurilor pe miza + ajuta intermedierea barabutului de tip panou.

18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider ca ar trebuii sa ma acceptati in aceasta functie, deoarece imi pastrez calmul, am rabdare cu playerii, nu sunt recalcitrant, vorbesc respectuos si adecvat functiei mele, o sa indeplinesc toate conceptele legate de functia mea, o sa fiu activ, si o sa multumesc fiecare membru din staff, cat si fiecare player prin serviciile mele.

19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: As putea aduce un plus de idei care sa imbogateasca serverul in playeri, + as putea sa stau on si noaptea, astfel in cat in fiecare moment, sau in aproape fiecare moment in care playerii sunt activi pe server, un membru al staff-ului sa fie online si el. As putea filma evenimentele organizate pe server deoarece sunt YouTuber, am avut 3,5k abonati, dar mi-am luat strike si acum incerc sa ma ridic...

20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Cunosc engleza foarte bine, si mi se pare inde-ajuns sa ma descurc cu ea oriunde. Pe langa engleza mai am cateva cunostinte de limba franceza, dar nu pot vorbii fluent, cum vorbesc engleza, trebuie sa ma folosesc de translator pentru unele cuvinte/expresii.

21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Incerc sa aflu toate detaliile problemei, dupa care ma consult cu ceilalti participanti la rezolvarea problemei, sau in cazul in care sunt singurul care participa la rezolvarea problemei imi asum orice alegere inspre rezolvarea problemei, sau intreb un prieten care este experimentat in domeniu, astfel incat sa reusesc sa rezolv problema respectiva in timp cat mai util.

22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: As vrea sa va dau cateva detalii despre mine pe langa ceea ce am spus mai sus, sunt jucator de metin2 de foarte mult timp inca de cand s-a deschis prima data metin2 ro. Am 1.80, sunt actor, cataret, sportiv cat si luptator in arme medievale. Imi place sa ma distrez si sa lucerz in echipa. Jocurile de echipa, din nou ma pasioneaza, cat si activitatiile din viata de zi cu zi care se organizeaza in echipa. Doresc sa multumesc anticipat posesorului verdictului topicului meu, si sa va urez o zi/seara/dimineata cat mai placuta.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Apr 13, 2020 7:48 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Meriți o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
floringrasui
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Apr 13, 2020 8:14 pm
Oraş: Galati
Status: Online
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: YellowLine

Lun Apr 13, 2020 8:16 pm

Numele tău din joc:IamTheStar
Părere:PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Eu consider ca merita o sansa pentru ca este un baiat foarte serios si matur .
Avatar utilizator
Bia Billal
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Lun Iul 25, 2016 11:14 pm
Oraş: Craiova
Status: BBM.
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: Justice

Mar Apr 14, 2020 6:05 am

Numele tău din joc:[REGE]Billal
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): REGELE MACO NU ARE NEVOIE DE O DESCRIERE, TOATA LUMEA STIE CINE ESTE MACO... MACO ESTE REGELE REGILOR DE PE ACEST METIN, ESTE CEL MAI SERIOS SI DE TREABA BAIAT PE CARE IL CUNOSC.
.
.
.
Maco este de asemenea si foarte chipeș, toate fetele pica cand aud numele de Maco, el este un tanar actor, cantaret, antreprenor si calator, la doar 18 ani acest baiat incredibil de destept detine imobiliare in Constanta, cu adevarat uimitor ce poate sa faca un baiat de doar 18 ani. Maco are o pasiune pentru calatorie, ii place sa se plimbe in lung si in lat, pana la magazin si inapoi pe bicicleta. Pentru fetele care vor sa stie daca REGELE este singur sau nu, trebuie sa va bucurati, deoarece MACO este singur, el a avut doar o relatie de 2 ani care a fost terminata de gura lumii... Maco este un baiat frumos, elegant, cat de cat. Te pup Maco :-*
Niciodata nu a fost sa nu fie cumva.
Avatar utilizator
~Devil~Aetherr
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Apr 14, 2020 6:11 am
Oraş: Timisoara
Status: ...
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: ...

Mar Apr 14, 2020 6:19 am

Numele tău din joc:[KING]Artorias
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Maco este un baiat de treaba, nu prea le are el cu management-ul breslelor si cu combinatul. Are foarte multe iteme in schimb, daca ii dati PM va da si voua!
Avatar utilizator
Marok
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 14, 2020 7:25 am
Oraş: constanta

Mar Apr 14, 2020 7:26 am

Numele tău din joc:Marok
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Un baiat capabil pe aceasta functie.Din cat il cunosc eu , serios , cu bunul simt , ii place lucrul in echipa. Cand face ceva isi pune suflet in tot ceea ce face. Un player respectat, fara un trecut mai murdar.
TeddyBear
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 14, 2020 7:28 am
Oraş: Belgrad
Regat: Albastru
Caracter: Sura

Mar Apr 14, 2020 7:50 am

Numele tău din joc: andoGlumeaua
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Parerea mea este ca acest baiat ' Maco ' merita o sansa , este un baiat cu capul pe umperi , are experienta in domeniu , nu-i lipeste nici simtul umorului este o persoana destul de oke .
Avatar utilizator
dituyonutz
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Iul 27, 2019 10:38 pm
Oraş: Tulcea

Mar Apr 14, 2020 1:33 pm

Numele tău din joc:--SEF--FotSamanceJr
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):E un copil trist, te omoara fara motiv, iti bati putin joc de el ca minte n-are, cromozomi lipsa, prost de gura, n-agata nimic, s-a dat si la gagica-mea Arisa:(..
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Mar Apr 14, 2020 5:00 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Închis