Cerere intrare staff(Intermediar) SishokoPvP

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Sisho
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mie Apr 08, 2020 2:30 pm
Oraş: Cluj
Status: Salutare
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: Nu am breasl

Mie Apr 08, 2020 2:40 pm

. Nume și prenume:Rus Cristian
2. Numele tău din joc: SishokoPvP
3. Skype:cristi_yo_deviil
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:Nu am fost sancționat niciodată
5. Ore jucate (print):Am 6.000 de minute
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Sunt cam nolifer cu carantina asta asa ca stau 12+
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu ar fi prima dată, mi-ar face placere sa mi se acorde aceasta sansa.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Petrec mult timp pe joc si imi doresc sa fac ceva utlil. Si asa cred ca mi as ocupa timpul si in acelasi timp pt sa si ajut
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Eu inteleg prin muncă în echipa faptul că trebuie să ajuți cand e nevoie. Daca cineva are nevoie de tine sa fi acolo!
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Muncesc ca si responsabil in italia am 10 oameni pe cap si rezist foarte bine .
11 Te consideri o persoană matură?: Desigur,am varsta de 21 de ani si eu unu l cred ca ii merit .12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: După cum am menționat și mai sus am varsta de 21 de ani.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Eu cred ca varsta ma ajuta .Si activitatea de asemenea.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Vorbesc cursiv limba italiana.
15. Mai dorești să ne oferi anumite :Restul sper sa am ocazia sa arat .
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Apr 08, 2020 3:38 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Meriți o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Mie Apr 08, 2020 4:46 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis