Cerere pentru funcţia de Intermediar ~ [K]andru

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Kandru
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Lun Mar 30, 2020 12:34 am
Oraş: ~Confidenţial.
Status: ~Single
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: ~sasuke

Lun Apr 06, 2020 10:20 pm

~ 1. Nume și prenume : Ionuţ - Daniel

~ 2. Numele tău din joc : Numele pe care il deţin pe Metin este [K]andru

~ 3. Skype : Din motive personale nu prea folosesc această platformă , folosesc Discord [K]andru#4951 , dar dacă este nevoie , imi voi instala din nou Skype-ul.

~ 4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce? : Nu , nu am fost sancţionat niciodată , deoarece am respectat regulamentul serverului in totdeauna.

~ 5. Ore jucate (print) : Acesta este link-ul cu poza minutelor contului : https://i mgur.com/gallery/UpQSngo

~ 6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi : Având in vedere problema mondială actuală , pot spune că in jur de 7-8h , deşi cred că aş reuşi şi mai mult deoarece mi-ar plăcea din nou să ajut această frumoasă comunitate.

~ 7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut) : Da, am făcut parte chiar din echipa Metin2 Last Fight, având frumoasa funcţie [ rol ] de Intermediar , dar din nefericire in urma deciziei unui Admin , am luat remove datorită motivului pe care acesta l-a prezentat [ după părerea mea unul prostesc ]

~ 8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție? : In primul rând vreau să spun că este o intrebare frumoasă şi că mi-ar plăcea să aplic pentru această funcţie din următoarele aspecte :
- Imi place să ajut playerii comunităţii , deoarece caracterul meu este unul prietenos , amical pot spune.
- Eu personal , pe acest server am legat prietenii strânse cu diferiţi playeri ai comunităţii .
- Pot ajuta de asemenea şi ceilalţi colegi ai mei cu diferite atribuţii , cum ar fi : Barbutul la panou , Duelul pe mize , Ajutorul in legătură cu anumite intrebări legate de joc.

~ 9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"? : Prin '' muncă in echipă '' pot inţelege ajutorul oferit intre colegii din STAFF şi nu numai , aş dori să adresez un citat care eu cred că s-ar potrivi mănuşă acestei intrebări, iar aceste sună cam aşa : „Să formezi o echipă este doar începutul, să rămâi împreună este progresul, să lucrezi împreună este succesul!”, citit de Filosoful american Henry David Thoreau .

~ 10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ) : Desigur , eu cred că pot face faţă unui mediu stresant de deoarece sunt pus deseori in situaţii aproapiate acestui mediu , un exemplu bun ar fi că sunt Şef de clasă la liceul in care studiez, eu trebuind să fac majoritatea evenimentelor , [ să le organizez etc ] , părerea mea personală este că sunt o persoană destul de matură , deci in concluzie , aş putea face faţă unui mediu stresant.

~ 11. Te consideri o persoană matură? : Sincer da , datorită argumentului de la intrebarea anterioară mă consider o persoană matură deoarece am fost '' testat '' să zic aşa in nişte situaţii in viaţă dificile.

~ 12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine : Am frumoasa vârstă de 17 ani , în ciuda vârstei spuse adineauri , deseori mi se spune că sunt mult mai serios decât ar trebui , iar câteva lucruri despre mine ar fi că sunt o persoană amuzantă , o companie plăcută părerea mea şi serioasă in momentele necesare.

~ 13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție? : Nu este decizia mea aceasta ,dar consider că ar trebui să fiu acceptat in echipă deoarece sunt o persoană care vă promite că o să facă tot ce ii stă in putinţă , având o experienţă , in special cu acestă funcţie [ INT ] , dar repet nu este aceasta decizia mea , ci doar o părere personală =)

~ 14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?) : Da, cunosc şi mă descurc destul de ok cu limba engleză , am câştigat câteva concursuri in gimnaziu , respectiv in liceu , am fost premiat cu diferite diplome in diferite concursuri Internaţionale.

~ 15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva? : Nu cred că ar mai fi nimic de spus despre mine , poate că mă cunoaşteţi unii , mna , aştept un răspuns din partea celor din STAFF , eu unul vă doresc o seară plăcută in continuare , - > peace < -
Imagine

Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Apr 06, 2020 10:27 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Mar Apr 07, 2020 9:24 am

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis