Cerere pentru funcţia de Intermediar -pakuzona1

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Alex.B
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mar 30, 2020 2:59 pm
Oraş: Timisoara
Status: O.K
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Broo

Lun Mar 30, 2020 3:48 pm

1. Nume ?i prenume: Alex Bogdan
2. Numele tau din joc: Numele pe care il detin pe joc este pakuzona1
3. Skype: Nu folosesc aceasta platforma,dar in schimbul skype-ul va pot oferi discordul meu care este Alex.Bogdan#4490
4. Ai fost vreodata sanc?ionat(a) în joc? Daca da, de ce?: In joc nu am fost niciodata sanctionat deoarece am avut o buna maniera comportandu-ma exemplar ..mereu cand am fost jignit de diferiti playeri am incercat sa evit cat am putut de mult pentru a nu incalca regulile jocului !
5. Ore jucate (print): Minutele pe care le am petrecute pe un singur caracter nu depasesc regula ceruta care este de 15.000 de minute dar pot garanta ca am mult mai multe minute acumulate pe acest server ,deoarece am jucat pe diferite conturi ,cunoscand serverul in totalitate ,asadar numarul meu de minute petrecute pe acest caracter sunt urmatoarele :
6. Numarul aproximativ de ore ce îl po?i petrece online pe zi: Luand in considerare aceasta problema si anume COVID-19 pot petrece 8-9 ore pe zi ,dar odata cu inceperea scolii numarul de ore online se reduc pana la 4-5 ore pe zi deoarece apar activitatile din care fac parte in viata de zi cu zi !
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut) Da,am facut parte dintr-o alta echipa avand rolul de intermediar dupa care in ciuda rezultatelor bune de care am dat dovada am fost avansat la functia de H (s.a.m.d).
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție? Din punctul meu de vedere acesta intrebare este una bine punctata deoarece inainte de a indeplini ceva trebuie sa ai si o motivatie ,asadar mi-ar placea sa aplic pentru aceasta functie din urmatoarele retrospective :
-imi place sa ajut aceasta comunitate prin serviciile mele,fiind un exemplu de urmat pentru playeri
-imi place sa furnizez informatii corecte legate de joc pentru oricine ar avea nevoie,in special pentru playerii noi intrati !
-imi place sa mentin un mediu cat mai placut pe server fiind doar armonie si prietenie !
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"? Din punctul meu de vedere ,munca in echipa inseamna cooperarea dintre 2 sau mai multi membrii ai staffului(si nu numai ) .Munca in echipa inseamna lucru cot la cot dintre 2 persoane care indeplinesc acceasi functie ajutandu-se unul pe celalalt,in aceasta situatie pot oferii si un exemplu pentru o explicatie mai ampla : Daca 2 persoane fac parte din acelasi staff si sunt amandoi intermediari ,iar unul dintre ei are prea multi playeri de ajutat iar celalalt este liber ,intermediarul cu mai multi playeri de ajutat il roaga pe celalalt intermediar sa il ajute ,luand la cunostinta si el o parte din playeri !
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? Consider ca,pot face fata intr-un mediu stresant deoarece eu traiesc intru-un mediu stresant datorita activitatilor extrascolare din care fac parte.Pe langa activitatile din care fac parte ,am fost nevoit de la varsta de 16 ani sa ma angajez intr-un bar ca ospatar unde ,intampini stresul .La inceput nu putea traii intr-un mediu stresant dar cu trecea timpul si acumularea experientei am ajuns sa trec peste acest "hop".
11. Te consideri o persoana matura?: Din punctul meu de vedere,sunt o persoana matura aceasta maturitate fiid dobandita in urma intamplarilor/cunosterii in viata .A fi o persoana matura nu inseamna a fi incruntat mereu si a da dovada de suparare si/sau stres.Pentru mine maturitatea inseamna stiinta de a socializa cu persoanele din jurul si de a lua decizii corecte,dar cateodata este bine sa iesi din aceasta arie de maturitate ducandu-te intr-un mediu mai relaxant si anume in mediul umorului!
12. Precizeaza vârsta ?i prezinta-ne câteva lucruri despre tine: Ma numesc Alex Bogdan,am varsta de 17 ani si provin din Timisoara.In viata de zi cu zi practic boxul si fotbalul tinand cont ca le fac pe ambele in paralel mai sunt si angajat ca ospatar de aproape un an la un bar din centrul orasului .In ciuda faptului ca activez la foarte multe activitati am timp si pentru mine(timp liber) deoarece stiu sa imi progamez lucrurile in asa fel incat sa am timp pentru toate !
13. De ce ar trebui sa te acceptam pentru o astfel de func?ie?: Din punctul meu de vedere ar trebui sa fiu acceptat pentru o astfel de functie deoarece cand intru intr-o activitate pun suflet in ceea ce fac adica ma implic,aceasta implicare fiind impletita cu profesionalismul si maturitatea de care dau dovada !
14. Cunosti limbi straine? (daca da, care sunt acestea?): Cunosc limba engleza in proportie de 80-85%,participand la olimpiadele scolare luand mereu locul 1!
15. Mai dore?ti sa ne oferi anumite detalii sau sa ne spui ceva?: Consider ca nu mai este nimic de spus,am oferit toate datele cunoasterii mele.Sper ca m-am facut placut prin prezenta si astept cu nerabdare raspunsul !
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Mar 30, 2020 4:01 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Meriți o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Mar 30, 2020 8:24 pm

Cerere respinsa.


Topic inchis !
Închis