Cerere (pentru) echipa intermediari - [ARFE]DaniM41

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
rechin44
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 16, 2020 5:57 am
Oraş: Băilești
Status: !
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Danger

Lun Mar 30, 2020 8:41 am

1. Nume și prenume:Boia Daniel
2. Numele tău din joc:[ARFE]DaniM41
3. Skype:Dan Boia
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata sanctionat pe acest server
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-9 ore chiar si mai mult
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu,nu am mai facut parte din alta echipa
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru a ajuta playerii la negoturi,barbut , etc..
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca in echipa inteleg ca trebuie sa ajut colegii la orice ora au nevoie de mine,sa porti respect fata de ei si niciodata sa nu ii lasi la greu pentru nimeni si nimic
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da pot face fata intr-un mediu stresant,deoarce sunt o persoana foarte calma,nu imi place sa intru in certuri si astea..
11. Te consideri o persoană matură?:Da,ma consider o persoana matura,si multi au spus asta
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 17 ani jumate,sunt din Bailesti judetul dolj,imi place sa joc fotbal,practic handball de la varsta de 12 ani,sunt o persoana sociabila...si cam atat
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru a ajuta playerii la negoturi,pentru a nu mai fii ''tepe" date pe acest server..
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Putin engleza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Cam atat am avut de zis,mai multe pot spune pe skype sau pe joc, Va multumesc!
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Mar 30, 2020 9:38 am

Cerere respinsa.


Topic inchis!
Închis