Cerere (pentru) echipa de intermediari - Sedat

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
nunuYT
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mar 18, 2017 2:07 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Mie Mar 25, 2020 11:54 pm

1. Nume și prenume:Ciorba alexandru
2. Numele tău din joc:Sedat
3. Skype: N-am dar folosesc discord - Alex.#6436
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, un mic mute. =))
5. Ore jucate (print): Tin sa va anunt ca ma jucam de pe mai multe caractere dar joc de 4 ani (1babyabi/[BOMBA]nunuYT)
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Vreo 10-14
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Tot intermediar, dar pe metin2 LF suna mai ok =))
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar face placere sa aplic pentru aceasta functie deoarece eu cred ca pot sa rezist stresului, sau chiar nervilor la care sunt supusi intermediarii. Celalalt motiv este acela ca imi place sa ajut oamenii la negoturi/sau duele pe iteme si sunt intermediar pe metin2 ro serverul Tara Romaneasca.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca in echipa eu inteleg ca trebuie sa imi ajut colegii cand au nevoie de mine =)
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Eu cred ca pot face fata intr-un mediu stresant deoarece sunt foarte calm, si am multa rabdare.
11. Te consideri o persoană matură?:Sincer sa fiu da
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 19 ani, Imi place sa joc fotbal, jocurile mele preferate sunt : Metin2, Paladins, Warframe si inca cateva =)), si sunt pasionat de sport
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Ati putea sa ma accepta pentru ca eu presupun ca as putea sa-mi fac treaba de intermediar.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da, engleza si Franceza incerc sa invat germana deoarece imi place tara.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Da, Va multumesc pentru timpul acordat pentru a-mi citi cererea de intermediar, sper sa fiu acceptat + daca aveti nevoie de mine sau sa-mi spuneti ceva ce am gresit in aceasta cerere imi puteti da PM, sunt sigur ca voi fii online pana la ora 3 dimineata ! Multa pace !



NU INTRU IN CONFE
Ultima oară modificat Vin Mar 27, 2020 7:11 pm de către nunuYT, modificat de 5 ori în total.
Avatar utilizator
rechin44
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 16, 2020 5:57 am
Oraş: Băilești
Status: !
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Danger

Joi Mar 26, 2020 12:10 am

Numele tău din joc:[ARFE]DaniM41
Părere:Pro
Descrierea candidatului:Meriti o sansa
Avatar utilizator
SebastianBOSS
Jucător
Jucător
Mesaje: 10
Membru din: Dum Oct 27, 2019 9:00 pm
Oraş: Ploiestii
Status: io io io
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Nu fac

Joi Mar 26, 2020 12:47 am

Numele tău din joc: ~C~S~M~JimmyV3
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Merita si el o sansa maii
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Joi Mar 26, 2020 1:01 am

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Meriți o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
nunuYT
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mar 18, 2017 2:07 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Joi Mar 26, 2020 11:56 am

[REGINA]Adah scrie:
Joi Mar 26, 2020 1:01 am
Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Meriți o șansă.
Multumesc pentru vot \m/
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Sâm Mar 28, 2020 12:38 am

Cerere respinsa.
Topic inchis
Imagine
Închis