Cerere (pentru) echipa intermediari - [ARFE]DaniM41

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
rechin44
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 16, 2020 5:57 am
Oraş: Băilești
Status: !
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Danger

Mie Mar 25, 2020 11:23 pm

1. Nume și prenume:Boia Daniel
2. Numele tău din joc:[ARFE]DaniM41
3. Skype:Dan Boia
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata sanctionat pe acest server
5. Ore jucate (print):https://i.imgur.com/BI3GoGt.png
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-9 ore chiar si mai mult
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu,nu am mai facut parte din alta echipa
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru a ajuta playerii la negoturi,barbut , etc..
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca in echipa inteleg ca trebuie sa ajut colegii la orice ora au nevoie de mine,sa porti respect fata de ei si niciodata sa nu ii lasi la greu pentru nimeni si nimic
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da pot face fata intr-un mediu stresant,deoarce sunt o persoana foarte calma,nu imi place sa intru in certuri si astea..
11. Te consideri o persoană matură?:Da,ma consider o persoana matura,si multi au spus asta
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 17 ani jumate,sunt din Bailesti judetul dolj,imi place sa joc fotbal,practic handball de la varsta de 12 ani,sunt o persoana sociabila...si cam atat
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru a ajuta playerii la negoturi,pentru a nu mai fii ''tepe" date pe acest server..
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Putin engleza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Cam atat am avut de zis,mai multe pot spune pe skype sau pe joc, Va multumesc!
Ultima oară modificat Joi Mar 26, 2020 12:30 am de către rechin44, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Mar 25, 2020 11:42 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Meriți o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
nunuYT
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mar 18, 2017 2:07 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Joi Mar 26, 2020 12:14 am

Numele tău din joc:Sedatu
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Merita, este un om de treaba in care poti avea incredere si e un prieten bun !
Avatar utilizator
[LXF]Leuuut
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mar 27, 2020 6:10 pm
Oraş: Valenii de Munte
Status: Legendary
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BeleaMare

Vin Mar 27, 2020 6:24 pm

Numele tău din joc: [LXF]Leuuut
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriți o șansă.
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Sâm Mar 28, 2020 12:40 am

Cerere respinsa.
Topic inchis
Imagine
Închis