Cerere (pentru) echipa jocului - Faggot

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Faggot
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Vin Oct 25, 2019 5:32 pm
Oraş: Gaesti
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: NR1

Mie Mar 25, 2020 5:01 pm

1. Nume și prenume:Iulian Cristi
2. Numele tău din joc:Faggot
3. Skype:Cristi
4. Ce părere ai despre server?:Un server foarte bun,distractiv si placut
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:As face evenetele mai profitabile
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:M am certat cu blue,am fost fumat si mi am cerut iertare
7. Ore jucate (print):Mi am facut cont nou pentru ca caracterul mi a fost sters ! De cineva din staff, am avut 50 k min!
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Depinde,in timpul serviciului 4 5 iara in timpul liber 8 9
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu, n am mai facut parte din staff
10. Cum ai auzit de acest server?:Prin prieteni
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Ca sa experimentez viata de helper si sa ajut stafful
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Sa rezolvam problemele impreuna
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Pot face,sunt foarte calm de fel!
14. Te consideri o persoană matură?:Eu zic ca da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am 22 de ani lucruri despre mine pot spune ca imi place 1v1 foarte mult!
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Pai joc de 3 ani pe Server si cunosc toti jucatori as putea zice ca cunosc cam 85% din sv pe langa jucatori si toate cele!
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Evenimente etc...
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:As putea fii de folos,zic si eu!
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Ajutor si intelegere!
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Engleza,Germana
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Sunt calm si incerc sa o rezolv!
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Sincer cam asta a fost tot!
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Mie Mar 25, 2020 5:02 pm

Numele tău din joc:[INT]Yoke
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Consider ca este o persoana matura, si poate face fata la ce se intampla pe Metinul acesta, merita o sansa
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Mar 25, 2020 5:03 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Cererea nu este prea detaliată, dar având în vedere că este nevoie de staff, meriți o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mie Mar 25, 2020 6:20 pm

Numele tău din joc:[HUNCHO]King
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Consider ca este o persoana cu capul pe umeri si poate face fata la toate probleme de pe srv. Un mare PRO și il susțin
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Mar 25, 2020 6:23 pm

Numele tău din joc: [KepaLa]Matei
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Consider ca este o persoana foarte erudita in orice domeniu, este cu capul pe umeri si merita sa intre in posesia acestei functii.

Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Mar 25, 2020 8:42 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis