Cerere(intermediar) echipa jocului:[PvP]DanutKING

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Wajid
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Vin Dec 20, 2019 11:37 am
Oraş: Valcea
Status: Plictisit
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: WajidFaCurvo

Mie Mar 25, 2020 4:18 pm

1. Nume și prenume:Lisaru Danut
2. Numele tău din joc:[PvP]DanutKING
3. Skype: live:b95c94114e17d43d
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata sanctionat
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot sa stau destul de mult pe server, aproximativ 4 5 ore pe zi sau mai mult, depinde de starea mea in acea zi
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, am facut parte, am avut grad de helper
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: pentru a reduce numarul tepelor/teentativelor de tepe de pe server si pentru ca ma face sa ma simt bine cand stiu ca am putut ajuta pe cineva fara sa astept ceva in schimb
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Sa ne ajutam si sa discutam problemele intampinate, si sa ne respectam pentru ca intr o echipa respectul reciproc este cel mai important
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, pot face fata intr un mediu stresant, la inceput probabil o sa mi se para greu, dar sunt sigur ca pot sa trec peste tot stresul pe care o sa mi l provoace aceasta functie
11. Te consideri o persoană matură?:Da deoarce tratez subiectele importante cu seriozitate
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 16ani, sunt un om sociabil, imi place sa fiu prietenos, cand un prieten are nevoie de un sfat, de sprijin, sunt acolo sa il ajut
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru a se reduce numarul de tepe, sau al tentativelor de tepe, si de a fii un server mai sigur cand vine vorba de negot intre servere/duele pe miza
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):
Engleza, nu la perfectie, dar la un nivel cat sa ma pot descurca
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, au fost destule intrebari, nu mai am nimic de completat
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Mar 25, 2020 4:35 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Meriți o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Mie Mar 25, 2020 4:37 pm

Numele tău din joc:[INT]Yoke
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Consider ca mai trebuie macar un intermediar pe server si tu esti potrivit pentru aceasta functie.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Mar 25, 2020 8:42 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis