Cerere intermediar - xK3ntr0

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
kentro
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Mar 10, 2020 9:56 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Haz
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: arf

Mar Mar 10, 2020 10:13 pm

1. Nume și prenume: George Alin
2. Numele tău din joc:[ARFE]xK3ntr0
3. Skype: n-am
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: N-am fost.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:6-7 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am mai facut parte dintr-o alta echipa . ( INTERMEDIAR )
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Fiindca imi place sa ma dedic pentru ceea ce fac .
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Colaborare, incredere si socializare
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, deoarece consider ca pot face fata intr-un mediu stresant, deoarece ma consider o persoana foarte calma si mereu analizez problema inainte de a lua o decizie.
11. Te consideri o persoană matură?:Da.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut! Ma numesc Alin. Sunt o persoana dedicata si foarte muncitoare, careia ii plac provocarile. Pe langa abilitatile foarte bune de comunicare, lucrez foarte bine in echipa. Dau deasemenea dovada de abilitati de rezolvare a problemelor si de lucru sub presiune. Ambitia si scopurile pe care doresc sa le ating va asigura ca sunt valoros pentru orice factiune. Imi place sa ii fac pe toti care sunt suparati sa rada. Imi place sa ascult muzica , sa joc fotbal , sa ma joc pe calculator si sa ies cu prietenii la un film sau la KFC, McDonald's, etc. Eu cand am un obstacol fac tot posibilul sa il depasesc, chiar daca trebuie sa ma bat cu imposibilul. De exemplu , un obstacol ar fi fotbalul , pe care il practic de aproximativ 8-9 ani si sunt momente foarte grele, avand meciuri importante in deplasare sau in contonamente. Imi place sa fiu iubit de toata lumea. Imi place sa vorbesc cu fetele pana tarziu. Imi place sa fiu intr-o factiune (in jocuri) in care sa dau tot ce pot pentru a fi cel mai bun.Sunt optimist si ma consider o persoana norocoasa din multe puncte de vedere.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca sunt o persoana foarte calma , analizez stiuatia la rece si iau o decizie inteleapta
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da ma descurc binisor cu engleza
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu , Multumesc
Avatar utilizator
ZoK4
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Vin Oct 25, 2019 2:55 am
Oraş: Departe
Status: Best LastFight!
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: ShowTime

Mar Mar 10, 2020 11:16 pm

Cerere respinsa !
Topic inchis !
Închis