Cerere (pentru) echipa de intermediari - [LGD]#Drqe

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[INT]Drqe
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Feb 11, 2020 8:26 pm
Oraş: Constanţa
Status: Metin2 LastFight
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mar Mar 03, 2020 1:36 am

1. Nume și prenume: Raul Alexandru
2. Numele tău din joc:[LGD]#Drqe
3. Skype: live:.cid.eb0f53788b8640ca
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost sancţionat
în urmă cu 2 ani cu ban în urma unei neînţelegeri pe care am rezolvat-o cu [OwN]Manu.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 7-8 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu, nu am mai făcut parte.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca sunt un player activ, am jucat destul de mult barbut si cunosc toate regulile, plus de asta, imi place sa ajut playerii
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Din punctul meu de vedere, munca in echipa poate fi definita prin mai multe metode, totul consta in intelegere, ajutor si comunicare.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, consider ca pot face fata intr-un mediu stresant, deoarece ma consider o persoana foarte calma si mereu analizez problema de 2 ori sau mai multe, inainte de a lua o decizie.
11. Te consideri o persoană matură?: Da, ma consider o persoana matura, deoarece am intampinat multe greutati pe parcursul vietii, iar aceste "greutati" m-au maturizat.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut! Dupa cum am spus mai sus, ma numesc Raul, am varsta de 22 de ani si sunt din Constanta. Sunt o persoana prietenoasa, intelegatoare, calma. Imi place sportul, mai exact fotbalul,
de asemenea imi plac plimbările in aer liber, jocurile pe pc si filmele, consider ca aceste lucruri sunt suficiente, iar cine doreste sa afle mai multe despre mine, ma poate contacta pe joc.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cum am mentionat si mai sus, ma consider o persoana matura si calma, iar acest lucru reprezinta un atuu pentru aceste functii.
Sunt o persoana activa, joc acest server de cand s-a deschis si cunosc destul de bine mentalitatea playerilor de pe acest server.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Aş putea spune că mă descurc destul de bine cu limba Engleză.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu. Mulţumesc anticipat, ne vedem pe server!
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mie Mar 04, 2020 8:44 pm

Cerere acceptată. Ne auzim la interviu!

Topic Closed!
Închis