Cerere (pentru) echipa de intermediari - [BT]#Drqe

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[INT]Drqe
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Feb 11, 2020 8:26 pm
Oraş: Constanţa
Status: Metin2 LastFight
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mar Feb 18, 2020 6:20 pm

1. Nume și prenume: Raul Alexandru
2. Numele tău din joc:[BT]#Drqe
3. Skype: live:.cid.eb0f53788b8640ca
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost sancţionat
în urmă cu 2 ani cu ban permanent în urma unei neînţelegeri pe care am rezolvat-o cu [OwN]Manu.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 7-8 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu, nu am mai făcut parte.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca sunt un player activ, am jucat destul de mult barbut si cunosc toate regulile, plus de asta, imi place sa ajut playerii
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Din punctul meu de vedere, munca in echipa poate fi definita prin mai multe metode, totul consta in intelegere, ajutor si comunicare.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, consider ca pot face fata intr-un mediu stresant, deoarece ma consider o persoana foarte calma si mereu analizez problema inainte de a lua o decizie.
11. Te consideri o persoană matură?: Da, ma consider o persoana matura, deoarece am intampinat multe greutati pe parcursul vietii, iar aceste "greutati" m-au maturizat.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut! Dupa cum am spus mai sus, ma numesc Raul, am varsta de 22 de ani si sunt din Constanta. Sunt o persoana prietenoasa, intelegatoare, calma. Imi place sportul, mai exact fotbalul,
de asemnea imi plac plimabrile in aer liber, jocurile pe pc si filmele, consider ca aceste lucruri sunt suficiente, iar cine doreste sa afle mai multe despre mine, ma poate contacta pe joc.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cum am mentionat si mai sus, ma consider o persoana matura si calma, iar acest lucru reprezinta un atuu pentru aceste functii.
Sunt o persoana activa, joc acest server de cand s-a deschis si cunosc destul de bine mentalitatea playerilor de pe acest server.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Aş putea spune că mă descurc destul de bine cu limba Engleză.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu. Mulţumesc anticipat.
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Mar Feb 18, 2020 6:48 pm

Cerere respinsa!
Topic Closed!
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Închis