Cerere (pentru) echipa de intermediari - Keflex

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Kefl3x
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Lun Oct 28, 2019 9:56 pm
Oraş: Fetesti
Status: Activ
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: afk

Vin Feb 14, 2020 12:06 am

1. Nume și prenume: Glodea Mihai
2. Numele tău din joc: Keflex
3. Skype: Keflex Mihai , Keflex#2064 - Discord (folosesc mai des)
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu , n am fost sancționat niciodată pe serverul Metin 2 Last Fight , nici măcar cu mute!
5. Ore jucate (print):
https://i.imgur.com/1ELScY6.jpg
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 9h pe zi , mai mult după amiaza si seara!
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am avut funcția de Helper pe un server care a avut maxim 50 playeri on..si am făcut față cu brio!
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar face placere să fac parte din echipa Metin 2 Last Fight , deoarece este serverul copilariei mele si odata cu funcția de intermediar aș ajuta serverul și l-aș îmbunătății încercând să elimin playerii care vor să trișeze!
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca în echipă: inteleg seriozitate , încredere si dezvoltarea unui simț comun pe care toți membrii echipei trebuie să îl stăpânească cu exactitate spre a dobândii lucruri benefice serverului!
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da , deoarece inainte de toate aceste momente "stresante" pentru unii , am un moment de respiro in care pun lucrurile cap la cap urmand să iau o decizie finală!
11. Te consideri o persoană matură?: Pentru varsta mea nu , dar pot da dovadă de seriozitate si profesionalism!
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 17 ani , răbdător și muncitor . Am o familie modestă , sunt clasa a X-a la liceu pe un profil tehnologic .
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Ar trebuii să fiu acceptat in echipa Metin 2 Last Fight , deoarece doresc să ajut jucătorii și să micșorez "țepele"!
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Cunosc puțină engleză , gen propoziții si cuvinte uzuale si cotidiane !
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Aștept decizia voastră , și aștept cu mare drag să fac perte din Echipa Metin 2 Last Fight!
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Sâm Feb 15, 2020 11:56 am

Cerere respinsă.

Topic Closed!
Închis