Cerere (pentru) echipa de intermediari - Nume [BT]#Drqe

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[INT]Drqe
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Feb 11, 2020 8:26 pm
Oraş: Constanţa
Status: Metin2 LastFight
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mar Feb 11, 2020 9:26 pm

1. Nume și prenume: Micle Raul Alexandru mi se spune Raul
2. Numele tău din joc: [BT]#Drqe
3. Skype: Alex [Drqe] sau live:.cid.eb0f53788b8640ca
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, motiv deoarece eu am lăsat conectat contul pe pc când am plecat din ţară, iar fratimiu a intrat şi a cerut cuiva iteme iar a fost pedepsit cu ban. Eu aflând l-am contactat pe [OwN]Manu să verifice şi a fost totul ok.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Sincer să fiu în cursul săptămânii 14 ore, iar în weekend în jur a 18-20 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Mi s-a propus dacă vreau să fac parte din echipa staff ca Intermediar pe alt server deoarece sunt de încredere dar eu am refuzat deoarece jucam LastFight şi aici mă regăsesc pe server aici, nu mă pasionează nici un joc înafară de Metin2 LastFight.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Sincer vreau să-mi petrec orele jucate pe zi să mă ocup de ceva folositor accestui server , să ajut toată comunitatea, să demonstrez că pot s-o fac ca pe viitor să ajung cât mai sus în grad.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Eu înţeleg că trebuie să îţi respecţi un program pe zi, să răspunzi la pm-urii uşurând munca celorlaltor colegi, să fi mereu activ când e nevoie de tine.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da pot să fac, de ce nu?, sunt un băiat calm, liniştit, nu înjur.. mă văd un băiat ok.
11. Te consideri o persoană matură?: Da mă consider o persoană matură deoarece am avut şi neplăceri în viaţă şi bucurii şi niciodată nu am cedat indiferent de situaţie.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Fac 22 de ani, îmi place să joc fotbal de mic, îmi place să muncesc să arăt că pot orice. Sunt un băiat exemplu faţă de alţii şi în realitate, atât cât şi pe joc.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru că îmi dedic timpul liber jocului, îmi place să comunic, să cunosc şi să ajut indiferent de persoana din jur, joc de 3 ani LastFight şi în jur a cursul a 10 ani Metin2.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Da cunosc Olandeza 70%, deoarece sunt de 4 ani înafară.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Da vreau să citiţi cu atenţie detaliile mele să vedeţi dacă merit să ajut acest server.. Mulţumesc frumos!
Avatar utilizator
ZoK4
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Vin Oct 25, 2019 2:55 am
Oraş: Departe
Status: Best LastFight!
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: ShowTime

Mie Feb 12, 2020 12:55 am

Cerere respinsa!
Topic inchis!
Închis