Cerere (pentru) echipa de intermediari - xTud

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Lun Feb 03, 2020 6:44 pm

1. Nume și prenume:Daniel Tudor
2. Numele tău din joc:[ARFE]xTud
3. Skype:dani.tudor2
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da am fost sanctionat deoarece, am scris ceva din greseala pe anunt global.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:4-5
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu , dar as vrea sa incerc pe LF
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin muncă în echipă înţeleg colaborarea, înţelegerea şi comunicarea între membrii până ajung la un comun acord.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da pot face față deoarece sunt o persoană calmă și sinceră mai ales în mediile stresante, citind informatiile sesizez că pot rezista.
11. Te consideri o persoană matură?:Ma consider destul de matur,dar maturitatea ti-o castigi in timp si in functie de experientele pe care le ai
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 16 ani, locuiesc in orasul Suceava sunt un baiat mereu cu zambetul pe buze, istet, calm , si sunt sincer la toti .
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Cred ca pot ajuta serverul cu multe lucruri. De obicei stau on si ma plictisesc si avand in vedere ca nu prea stau afk as putea fi apta pt aceasta functie. Stiu cat de cat care-i treaba cu aceasta functie avand ceva experienta si cred ca ma voi descurca.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da, engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Desigur, in aceasta cerere am fost sincer nu cred ca ma cunoasteti, nu credeti ca ma cunoasteti dar am muncit foarte mult pentru aceasta aplicatie. Va doresc o seara frumoasa
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
ZoK4
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Vin Oct 25, 2019 2:55 am
Oraş: Departe
Status: Best LastFight!
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: ShowTime

Lun Feb 03, 2020 6:56 pm

Cererea ta nu este potrivita pentru aceasta functie!
Topic Inchis!
Închis