Cerere pentru echipa jocului (LemoN)

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Huskie
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Ian 18, 2020 3:05 am

Sâm Ian 18, 2020 3:13 am

1. Nume și prenume: Albert V.
2. Numele tău din joc: LemoN
3. Skype: rullzcs
4. Ce părere ai despre server?: Una foarte buna sunt aici inca de la deschidere se face treaba buna .
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server? : M-as mai gandi la premiile date in cadrul evenimentelor OX si PvP Random/Rase odata cu adaugarea itemelor noi.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da , am fost sancționat din cauza incalcarii regulamentului si nu se mai repeta.
7. Ore jucate (print): pot pune si de pe celelalte caractere daca este nevoie
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Nu am un anumit program , însă pot spune ca stau undeva la 6/7 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?:Am mai fost helper si aici , GM Metin2 Ro , GX (GM) , SunRise(GM) ,Tenerif e(Intermediar) .
10. Cum ai auzit de acest server?De la nişte prieteni , vorbeam pe skype să ne adunăm toţi pe un server PvP , şi cum am văzut că acesta era şi pe vremea aia unul jucat , am decis să intrăm aici aproape imediat cum s-a deschis.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Sunt dispus să renunţ la activitatea mea de player deoarece vreau să ajut , având în vedere că nu prea mai este multă lume în Staff , mă simt destul de capabil să fac parte din echipă.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Încredere , colaborare , respect şi comunicare.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?:Da , pot face faţă unui astfel de mediu , deoarece sunt o persoană tare , care nu renunţă uşor şi nu pot fi influenţat.
14. Te consideri o persoană matură?Da , deoarece în multe situaţii şi probleme nu mă comport ca un copil , pot fi o persoană foarte serioasă când trebuie , ştiu cum să vorbesc cu oamenii şi sunt o persoană RESPONSABILĂ.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Mă numesc Albert , peste trei luni împlinesc 19 ani , practic sport de performanţă ( handbal ) de aproape 6 ani.
Sunt o persoană cu simţul umorului foarte bine dezvoltat , sociabil , prietenos şi foarte înţelegător.Îmi place să mă uit la filme de orice gen ( depinde de starea în care mă aflu în acel moment ).În timpul liber stau pe acest server , deoarece aici am mulţi prieteni şi ziua trece mai repede vorbind sau stând în confe glumind.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?):Consider că cunosc serverul în proporţie de 95% , deoarece joc pe serverul ăsta de mult şi sunt la curent cu tot ce se adaugă nou din perspectiva playerului.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupă cu : Furnizarea corectă de informaţii legate de server şi joc , asistarea la dueluri pe site şi barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece sunt o persoană potrivită şi responsabilă, pot face față mediului stresant .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?Aş aduce un plus de activitate şi ajutor.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza , putina franceza si putina spaniola .
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Încerc rezolvarea problemei prin metode care să mulţumească atât jucătorii cât şi echipa serverului , cu calm şi seriozitate , iar dacă problema mă depaşeşte apelez la un coleg cu funcţie mai mare.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Sper sa mi se acorde din nou incredere in deciziile mele si sa lucram impreuna din nou :D


P.S.: Daca voi fi acceptat as dori sa mi se debaneze contul cu LemoN de pe forum pentru ca ca banul a fost dat fara a incalca vreo regula .
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Dum Ian 19, 2020 10:23 am

Cerere respinsă.

Topic Closed!
Închis