Cerere (Helper) echipa Jocului - [BOMBA]nunuYT

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
nunuYT
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mar 18, 2017 2:07 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Oskury

Lun Ian 13, 2020 2:49 pm

1. Nume și prenume:Ciorba Alex
2. Numele tău din joc: [BOMBA]nunuYT
3. Skype: Alex.#6436 este discordul
4. Ce părere ai despre server?: Despre server am o parere foarte buna
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Pai mai mult playerii, in rest e perfect.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da cred ca am primit un mute.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:7-9
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Intermediar
10. Cum ai auzit de acest server?:Am auzit de server prin niste Youtuberi
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Imi face placere sa ajut lumea sau sa le raspund la intrebari.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Sa lucrez impreuna cu colegii mei de echipa si sa colaboram
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, deoarece sunt calm si rabdator cu oamenii.
14. Te consideri o persoană matură?:Da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am 18 ani jumatate si am un hobby adica fotbalul
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Pai cunosc serverul cam 97 % deoarece ma joc din 2016.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper ajuta jucatorii serverului.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pai ar trebui sa ma acceptati pentru ca sunt calm si am timp pentru aceasta functie.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: V-as ajuta cu orice doriti voi. dar mai mult cu o comunitate mai frumoasa pe metin2 lf
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza, Franceza si Romana
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Daca un om injura sau face ceva ce nu e bine il avertizez iar dupa aceea ii dau mute (de exemplu)
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Imi doresc sa intru in staff din tot sufletul . Va astept raspunsul. \m/
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Ian 13, 2020 7:33 pm

Cerere respinsă.

Topic Closed!
Închis