Cerere [Helper]Rolly

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
dorindaniel
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Ian 12, 2020 2:32 am
Oraş: Arad
Status: Rolly
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Nam

Dum Ian 12, 2020 2:50 am

1. Nume și prenume: Dorin Daniel
2. Numele tău din joc:MrRolly2
3. Skype: nu am dar daca este nevoie imi fac,am discord
4. Ce părere ai despre server?: e un server bine facut bine intemeiat sa zicem asa
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Event-ul de pescuit as baga un event de farmat la metine
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4-5 ore pe zi
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da Am Fost Cm pe alt server
10. Cum ai auzit de acest server?:prin 2018 de la un prieten
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: sa ajut playerii noi si sa ajut server-ul
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da as putea face fata as spune da provocarilor
14. Te consideri o persoană matură?: Varsta e doar un numar si la 50 de ani poti avea mintea unui copil
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 31 de ani si sunt o fire mai copilaroasa stiu ca pentru unii e cam mult dar varsta e doar un numar sper sa intelegeti asta
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Sa spunem ca cunosc sv 70-80% ca am vechime de 2 ani
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Da informatiile noi despre server,da mute daca injura cineva in chat si se ocupa in general de chat
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru ca am vechime de 2 ani pe server,cunosc bine server-ul si defectiunea mea e ca vreau sa fac totul perfect
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Sa ajut cu Chat-ul,cu un sfat
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da,Engleza si Germana
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Punem la cap ce sa intamplat si dupa incercam sa rezolvam
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Sper Ca o sa ma Aceptati ca helper as ajuta server-ul chiar mult si daca nu ma acceptati sper ca o sa acceptati un helper care sa aiba grija de server :_:
Info :Primele 7 cifre din cnp = 1891220

Edit :
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Ian 12, 2020 10:33 am

Cerere (pentru) echipa jocului - *nume*
tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis